Keď sa kráľ svojho šaša začne báť, sám sa šašom stane – Ivan Vojtek

Načítavam video...

Čo robí, keď sa nehrá. Stále je mladý a začínajúci. Strážca piesku v presýpacích hodinách. Na rybačke si perie mozog. Niekto s nami hrá hru. Pešiak porazí aj kráľa. Nebáť sa. Čo robíš, rob rád. Sme pôvodní obyvatelia tejto planéty, keď sa tak ničíme?

 

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

6 Comments

  1. Prijemny rozhovor! Dakujem Vam pan Vojtek – vliali ste mi nadej, ze nie vsetci herci su len vymleté bábky v cudzich rukach schopne zahrat a povedat pre karieru cokolvek – myslim tym tych kadejakych recnikov na namestiach, ktori si ani neuvedomuju, ze su len zneuzivani v geopolitickej hre s jedinym cielom – dosadit si nove poslusne vydieratelne a ovladatelne figurky…

  2. Mně se výkon paní moderátorky líbil. Dáva dialogu takovou tu rodinnou atmosféru. Jako když se setkáme s přáteli při čaji a sušenkách a diskutujeme na různé témy. Navíc se jedná v ZVTV o kategorii – dialogy, kde se předpokládá, že moderátorka bude s hosty vést dialog. Je sice pravda, že občas se jí stane, že hostu podsouvá své myšlenky či mu nevhodně skočí do řeči, ale není to nic, co by se nedalo vyladit. Z pana Vojteka šla velmi pohodová a příjemná atmosféra. Tento dialog jsem si užíval:-) Děkuji ZVTV.

  3. vidim, ze nie som jediny, koho vyrusuje (a uz na to upozornil v minulosti), ze pani moderatorka v jednom kuse skace hostom do reci, nenecha ich dokoncit vetu – hned im do toho tlaci svoje slova… Lezie mi to coraz viac na nervy… Preboha ziveho.. to si nevie na 20 minut zahryznut do jazyka ? Ved nech si napise par otazok na papier a radsej nech ich z toho papiera cita, nez ma v jednom kuse skakat hostom do reci, dokoncovat za hosti ich vety… je to na hlavu postavene … Pritom hostia su tak dobre zvoleni… Treba to snad pisat pod kazde video s touto pani moderatorkou aby si to niekto vsimol ?????? Alebo chcete aby ludia prestali tento projekt podporovat -sotva co zacal-len kvoli hlupym navykom pani moderatorky ???? Nie je to skoda ?