Uspeje jeho strana vo voľbách? – Mikuláš Vareha

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Prežil väzenie ako bývalý policajný vyšetrovateľ. A nezbláznil sa. Všade si vedel vybojovať svoje miesto. Bojuje so súdmi, ale pritom nezaháľa. Je Maltézsky rytier, ale aj podnikateľ, manažér, zamestnávateľ, predseda strany Stabilita ... ale hlavne človek plný nápadov, schopný ich realizovať. Aj z basy riadil svoje podniky. Služobná krava na pomoc Cigánom, víno pre panstvo, partnerka vždy na pomoci, verná a prítomná. Zdravý sedliacky rozum, logika vin vin. Ja ti pomôžem, ale ty musíš tiež pridať ruku k dielu. O tom, že logika nepustí, je jeho príbeh.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

One Comment

  1. Staci sa pozriet na orsr, finstat… Firmy kde figuruje tento clovek zaplnaju 141 zaznamov k dnesnemu dnu, preklikal som na finstate aspon 20 z nich —- ANI JEDINA nema trzbu, zisk, zamestnancov, nic.. Pritom udajne existuju aj viac ako 10 rokov.. Nebudem spominat slavnych „lykozrutov“, ktorymi mal tento „podnikatel“ akoze krmit nejaku hydinu ci co, … (pricom sa o tom vyjadril znamy lesnik, ze vyskyt lykozruta na celom Slovensku by nebol dostatocny na „krmenie“ nejakeho stada… )…
    Staci sa len logicky zamysliet nad tym, co je to za „podnikanie“, ked jeden clovek, bez zamestnancov ma akoze riadit desiatky firiem.. V case jeho zatvorenia tvrdil ze jeho firma A, nakupuje od jeho firmy B a obchod za firmu A dohodol konatel Vareha, a za firmu B rovnaky Vareha a platba prebehla „v hotovosti“ … To nie je ani smiesne.. Je to na hlavu padnute.. A tomuto cloveku nie je schopna pani „moderatorka“ polozit niekolko relevantnych otazok ?? Len mu dava priestor na sirenie tych jeho nezmyslov… pricom kovbojovi je miestami ledva rozumiet, lebo susle popod fuzy, a splieta dve na tri ..