Odvaha zdražela, statočných ubúda – Ján Baránek

|

zvtv bonus – plná verzia bezplatne

- tím zvtv

Udalosti sa dali predvídať, ľuďom je ťažko uveriť, že niekto to robí zámerne. Sme ako v hypnóze, stratili sme kritické myslenie. Očkovanie je sofistikovaná hlúposť, ktorá nikde na svete nefunguje, hoci hystéria okolo Covid-19 je globálna. Štát zavádza totalitné nástroje, zákony na umlčanie lekárov, ktorí ešte nestratili súdnosť. Naši biskupi zlyhali. Smrtnosť tejto choroby je dve promile. Kde je bojujúca cirkev, berú nám slobodu a cirkev kolaboruje?Dajú sa oskenovať a veria, že sú slobodní. Oslobodená polícia? Ťažko nájsť väčších hlupákov než policajný prezident a jeho minister. Rozviazané ruky a nedodržiavanie zákona? My musíme urobiť všetko pre to, aby to dlho netrvalo. Ficovi vyhrá voľby Matovič. Tu budú zrejme ľudia umierať od hladu a od zimy. Ceny pôjdu hore. Nie sme schopní realizovať si štátnosť. Riešenie je prevziať zodpovednosť za to, v čom budú žiť naše deti. My sme štát, každý kto tu platí dane. Exekutíva a parlament sú naši služobnícj.
ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

3 Comments

  1. Pán Baránek, ako hovoríte, petície už nie su cesta v dnešnej dobe. Tak to teda zorganizujme po vzore amerického politologa Gene Sharp, kde organizuju umelé farebné revolucie, ako to bolo v Srbsku, Kirzigstane a Bielorusku nedávno a USA platí profesionálnych revolucionárov a ľudí, aby to tam zorganizovali. Ale my si zorganizujme naozajstnú farebnú revoluciu, je k tomu manuál od neho a už aj silný potenciál, to je jediná cesta. A vy by ste to mali viesť, potenciál na dobrého lídra máte. Lebo ked budu mať prísť voľby ,povedia,že neočkovaní voliť nemôžu, a zase tí plagiátori budu voliť plagiátorov, a primitívov.

  2. Pán Baránek, už jasnejšie sa to povedať nedá, vo všetkom máte pravdu aj keď z toho ide hrôza. V tomto štáte najmenej polovica ľudí stratila základné ľudské inštinkty. Národ ide zotrvačnosťou kým si poriadne nenarazí nos. Sklamaná som aj z cirkevných hodnostárov, veľa ľudí sa odkloní alebo úplne prestane hlásiť k cirkvi.