Ján Čarnogurský

Hovorí, že pre neho bol komunizmus porazený jeho vstupom do vlády národného porozumenia 10. 12. 1989, skončil a nemá šancu na návrat. Ani na Slovensku, ani vo svete. Ako je to dnes, na konci roku 2020? Prečo si myslí, že Amerika robí cirkus? Rusko nie je naším najväčším nepriateľom. Čo – či kto – ním je?

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

15 Comments

  1. Najhorší rozhovor aký tu bol. A to zo strany hostujuceho, určite nie moderátora. Len koktá-mektá, ale že by povedal niečo, čo obohatí počúvajuceho, to nie. :/ Čarnogurský jedna katastrofa…bol…a vyzeráto že aj je. 🙂 P.s.: največší hlod: nič nebolo riadené, že by sa Havel s niekým streatával, alebo tak. :)))

  2. Je to fajn relácia, zaujímaví hostia ako p.Čarnogurský, Michelko. S prepáčením však jedna drobná poznámka pre pána moderátora: pre človeka so vzťahom ku slovenčine sa ťažko počúva veta typu „Vy ste povedal“… Gramaticky správne je „Vy ste povedali“. Ináč Vám prajem veľa takýchto relácií.

  3. Čarnogurský a jeho KDH neboli moji obľúbenci. Je ale vidieť, že Čarnogurský je veľký a rozhľadený politik. Škoda, že už nemáme takýchto politikov v parlamente resp. vo vláde. Páči sa mi jeho vzťah k Rusku. Držím mu palce a prajem veľa zdravia.