Vakcína nie je vakcínou. Páchame bunkový kanibalizmus? – René Balák

Vo vakcínach sú nanočastice. Ich úmyslom je preniknúť do živej bunky a zadávať príkazy. Je etické – keď nevieme, čo sa stane – aby sme to robili? Je to experiment na ľuďoch. Genetická úprava človeka? Na výskumnom experimente sa musí zúčastniť aspoň 1 člen z tímu výskumníkov! To sa nedeje a porušuje sa aj Norimberský kódex.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

44 Comments

 1. NAŠIEL SA VYNÁLEZCA VÍRUSU? – Ten malý panáček dole vlevo (v texte príspevku), to jste vy, nebo já, nebo kdokoli jiný.
  Rámeček „Sensor“, to jsou nanočástice, které budou přidány do lahvičky s vakcínou. Je to něco jako čip, který má pod kůži vaše kočka nebo pes. Rozdíl je ten, že v jedné vakcinační dávce jsou jich milióny. Jakmile vám budou vstříknuty s vakcínou, budou ve vás až do vaší smrti, ba i po smrti. Není možné se jich zbavit, jste poznamenáni na celý život.
  Rámeček „User device“, to je váš mobilní telefon. Ten bude moci komunikovat s nanočásticemi, které cirkulují ve vašich žilách.
  A váš telefon bude samozřejmě přes internet spojen s čím? S novou sítí 5G. To je rámeček „Communication Network“.

  Od chvíle očkování jste sledovatelní, lokalizovatelní nadřízenými autoritami, v kterémkoli okamžiku dne i noci. A co je znepokojující: i kdybyste chtěli zahodit svůj telefon třeba do řeky, nebo nechat explodovat v mikrovlnné troubě, což je nebezpečné, tak pozor! Jakmile byste potkali osobu, která má mobilní telefon, už vás zase mají. Ano, všechny mobilní telefony, které jsou kolem vás, vás najdou. Aby vás nenašli, museli byste doprostřed oceánu, doprostřed pouště nebo pralesa, ovšem za podmínky, že tam nepotkáte nikoho s mobilním telefonem. A co kdyby mobil zahodili všichni? Problém je, že síť 5G se může nacházet i v elektrických měřičích, v městských strukturách, v zastávkách autobusu, v radarech, v semaforech a tak dále. Aby člověka nenašli, to by musel změnit planetu.

  Jakmile tedy bude vakcína smíchaná s nanočásticemi vpravena do vašeho těla, od toho okamžiku jste lokalizováni svým mobilním telefonem. A díky kouzlu sítě 5G už pro úřední autority vaše umístění není tajemstvím.

  Co všechno obsahuje tato vakcína?
  Do vašeho těla mají být vpraveny tyto 4 nebezpečné látky:
  4 fragmenty viru HIV1, které způsobí očkovaným lidem syndrom AIDS a imunodeficienci jako důsledek.
  sekvence DNA z plasmodie způsobující malárii, které vyvolají u očkovaného malárii.
  157 dalších sekvencí DNA a proteinů (viz Patent US 8,234,718 B2), jejichž přítomnost a role jsou nevysvětleny.
  nanočástice, které díky 5G sítím umožní dokonalou kontrolu nad očkovaným.

  Vakcína ChAdOx1 NCoV19, kterou chtějí vstříknout do vašeho těla, dále obsahuje další látky …
  Koronavirus Covid 19 ve formě virového vektoru ChAdOx1.
  Nanočástice popsané ve výše zmíněném patentu (mezinárodní označení Microsoft Patent PCT /US 2019/038084), které umožní kontrolu lidí prostřednictvím 5G sítě.
  Dezinfekční prostředek: buď Thimerosal, nebo Formaldehyd + antibiotika …

  Covid-19 je umělý koronavirus, vyrobený ve Francii, v Pasteurově institutu, na základě přírodního koronaviru SarsCov. (Přírodní virus NELZE PATENTOVAT!)
  https://orgo-net.blogspot.com/2021/01/profesor-jean-bernard-fourtillan-umely.html?fbclid=IwAR1RTRx5BLBLseYezlCo6tfhtTYV0-sMmYoNrFPW1CTXb7zJrVmp1UsoKGY

 2. Veď naši vládny politici a prezidentka sú vlastne chúďata oni nie sú schopný vlastného úspechu,sú ochotný spojiť sa aj s diablom len aby na úkor iných takmer bez námahy dosiahli svoje. Ako malé deti keď ím zoberiete cumeľ. Videli sme v priamom prenose aj sa rozplačú(Matovič) Treba sa za nich modliť,lebo pre vlastnú zaslepenosť nevedia čo činia. Ako posledné slova vyriekol sv.Štefan , Bože odpustím ím ich hriechy,lebo nevedia čo činia. Či máte iný návrh p. Krajči ,vy ste veľký zástatnca viery,či ste len jeden z ďalších farizejov?

 3. Nuž potom veriť Matovičovi psychopatovi schizofrenickemu či bigotovi nedonosenému a podobným exotom ako dáky zákrsok Jaruška???
  To kľudne môže dávať rady Kemka a spol či také nedonosené Embryá ako Šeliga, Polák, Bihary a Pročko.
  Vypočuť si danú prednášku je isto viac ako tých dementov a ich ovce.

  1. Tlieskate tu clovekovi ktory nevie aky je rozdiel medzi RNA a DNA a ako funguju mechanizmy v bunke. No ale priznam… dobre sa to pocuva az mi je z toho zle. Ked teolog sa snazi vysvetlit mikrobiologiu …. sme sa dopracovali. Nabuduce zavolajte automechanika nech nam povie nieco o vzniku vesmiru.

   1. Nuž potom veriť Matovičovi psychopatovi schizofrenickemu či bigotovi nedonosenému a podobným exotom ako dáky zákrsok Jaruška???
    To kľudne môže dávať rady Kemka a spol či také nedonosené Embryá ako Šeliga, Polák, Bihary a Pročko.
    Vypočuť si danú prednášku je isto viac ako tých dementov a ich ovce.

   2. Ano radsej teologovi tlieskat ako pre ludi ktory nemaju vystudovanu ziadnu Medicinu napriklad politici a hociaky ludia ktory a nastavili očkovanie pre ľudí ! A oni chcu rozkazovat ludom aby dali sa na ockovat takym hnusom! Mozno Vy ste niaka Expertin v biologiii neviem , ani ma nezaujima , ale netreba nikoho odsudit , každý sa môže mýliť este aj Vy! Krasny vecer Vam prajem!

  1. Do bunky sa nijako nezasahuje (rozumej ze ju trvalo modifikujem) a uz vobec nie do DNA. Bunka sa pouzije na to aby vytvorila urcity protein ktory ma aj ten virus, ale tento protein je neskodny narozdiel od virusu. Ked tento protein je detekovany imunitnym systemom tak sa ho nauci likvidovat a si to zapamata. Pritom sa to nauci bez virusu ktory by mohol narobit vacsie skody. Ten protein sluzi virusu na to aby sa dostal do bunky no ked ho imunitny system zlikviduje virus sa do bunky nedostane.
   To RNA je nejaka zlucenina molekul ktora ma taku vlastnost ze dokaze spolu s dalsimi urcitymi latkami/molekulami vytvorit ten protein (taku strukturu vymysleli aby vytvorila to co ccheme). Cele toto sa deje v bunke nie v jadre bunky kde je DNA. Rozne RNA sa tvori aj v jadre odkial prenikne do bunky a tam vytvara dalsie potrebne latky s pomocou tych ktore sa tam nachadzaju. Pritom ta RNA zanikne. No a co tato vakcina robi? – umelo tam dopravi RNA aby nam vyrobila to co chceme . Vidlacky povedane ako som to pochopil ja…. ak sa mylim opravte ma.

   1. Ribonukleová kyselina (RNA, alebo RNK) je nukleová kyselina tvorená jedným vláknom kovalentne naviazaných ribonukleotidov. Je biochemicky odlíšiteľná od DNA vďaka prítomnosti dodatočnej hydroxylovej skupiny pripojenej ku každej pentózovej molekule reťazca a prítomnosti uracilu namiesto tymínu. Jednou z hlavných funkcií RNA je okopírovať genetickú informáciu z DNA (transkripcia) a fyzicky ju preniesť na miesto, kde dôjde k jej preloženiu (translácia) na výsledný proteín (priamo túto funkciu plní iba jedna trieda RNA, mediátorová RNA (mRNA).

   2. A čo keď som prekonal Covid? Ani som o tom nevedel. Spravili mi testy (nie antigen) a myslím, že moje telo si vytvorilo samo protilátky a tým pádom si zapamätalo ako má bojovať proti vírusu. Takže očkovanie nepotrebujem.

  1. Ja by som pre vsetkych ako ty spravil jeden stat a dal im len takychto odborniko …..
   No, ci by ste neskoncili v jaskyniach 🙂

   Problem ludstva zacina byt ten ze veci ktore riesia su velmi zlozite a vacsina ich nedokaze pochopit a preto sa uspokoja s jednoduchym vysvetlenim ktore pri zlozitych problemoch proste nefunguje a dobre sa to zneuziva. Cize to co vskutocnosti povazuju za vysvetlenie je velakrat nepravda.

   1. Treba nad tým naozaj premýšľať. Začiatok manipulácií s ľudským genómom. Všetko sa dá dohľadať. Prebieha štvrté kolo klinických testov priamo na populácii. Ani FDA ani EMA neschválili riadne vakcíny. Zatiaľ len na tzv.núdzové použitie (emergency use authorization) https://www.fda.gov/vaccines-blood-biologics/vaccines/emergency-use-authorization-vaccines-explained
    V príbalových letákoch je uvedený veľmi nízky počet dobrovoľníkov v prvej až tretej fáze, zvieratá ani netestovali (lebo sa používajú nosiče DNA z potratených plodov), pričom polovica z nich dostala placebo, na porovnanie výsledkov…teda celkovo veľmi nízky počet ľudí, ktorých vyhodnotili v priebehu októbra-novembra a hneď žiadali o registráciu na úradoch. Takže dlhodobé účinky vôbec nie sú zmapované! Uvádzajú len tie, ktoré môžu nastať bezprostredne po aplikácii.
    Izrael podpísal s Pfizerom dohodu, že im dodajú vakcíny a ľudia budú súčasťou štúdie, preto ich tak masívne očkujú. https://en.globes.co.il/en/article-israel-publishes-vaccine-data-deal-with-pfizer-1001357450
    Nikto z nás nevie, čo to môže vyvolať. Jedno je isté. Ľudia ani len netušia, aký vývoj nabrali biotechnológie s využitím nanotechnológií…čo všetko sa dokáže zneužiť proti ľudstvu. Lekári z celého sveta sa ozývajú na rôznych portáloch (často ich sociálne a mainstream médiá umlčujú, vymazávajú ich príspevky, robia rozhovory na rôznych portáloch, mnohí protestujú podpisom Great Barrington declaration, lebo majú vážne obavy z škodlivých vplyvov prevládajúcich politík COVID-19 na fyzické a duševné zdravie a odporúčajú prístup, ktorý nazývajú zameraná ochrana:
    https://gbdeclaration.org/
    Mali by sme o tom premýšľať. Nie sa osočovať. Hľadajte pravdu, zdrojov je veľa. A podľa toho sa rozhodnite. Každý za seba.

  1. Odporucam Francuzsku bioeticku siet virolgov, epidemiologov, imunologov a genetikov. Vo svete na vedeckom poli sa vedie ziva diskusia o hrozbach novych biotechnologii. U nas na SR je vsetko jasne ,ksefty a lzi akoze odbornikov s jedinym spravnym nazorom idu, media a prestituti spolupracuju, Ako ked Kristufkova- vakcinatorka povedala, ze „ak by boli nejake neziaduce ucinky kovid vakcin, ze svet by o nich vedel!“ SVET O NICH VIE PANI KRISTUFKOVA A PAN KRCMERY! A ludia trpia a budu este len trpiet! Dalej v pol decembra vysiel clanok v novinach Le parisien so spickovou kapacitou virolgom, epidemiologom Erikom Caumesom , ktory povazuje vakcinu proti kovid za ZLOCIN PROTI LUDSKOSTI Z DVOCH DOVODOV: mnozstvo neziaducich ucinkov, a mRNA technologia. Nie je sam! Dalej je to karentovany vedecky casopis NATIONAL CATHOLICS BIOETICS- spickove prispevky! Navstivte zdrojove stranky zdravotnych USA organizacii FDA a CDC , ktore uverejnili zoznam (z dlhodobej perspektivy neuzavrety!) hromadiacich sa neziaducich ucinkov po ockovani napr. zatial do 30 dost vaznych ako : Tranzverzna myelitida, J-Barrenov syndrom, krce,mrtvica, narkolepsia, infarkt, zapal srdcoveho svalu, autoimunitne ochorenia, anafylakticke reakcie, porucha zrazanlivosti krvi atd… Je zrejme ze sami vyrobcovia informovali tieto vladne agentury uz po 2.faze klinickeho skusania Dalej system USA nahlasovania neziaducich ucinkov vakcinacie VAERS. Stranky Pfizer , Moderna, Astra Zeneca. Stranky WHO. BIOETICKY PRINCIP OPATRNOSTI A BEZPECNOSTI SA UPLNE IGNORUJE? Dalej si pozrite napr. na You Tube relaciu Preco sa NEDAM ockovat proti ochoreniu Covid 19 … so spickovym moralnym telogom a bioetikom ThDr. Rene Balákom PhD: „(Ne)etika očkovania proti CoViD-19“…Prekvapujuce odborne fakty, sokujuce neziaduce ucinky, novodobé experimentalne technologie, vedecký výskum, pozadie ockovacej kampane, postoj teologov,vedcov, lekarov a bioetikov k teme Kovid. https://www.youtube.com/watch?v=xYHDT7RqPMY (27.12.2020)
   Zda sa, ze ochorenie Covid-19 a ockovanie reaktogennymi vakcinami novej generacie je bagatelizovane alebo predstavovane vo falosnom svetle nadnesenej hysterie a spasonosnych vakcin. Je tu vedomie mozneho nebezpecneho NEMORALNEHO kriminalneho aktu o ktorom neexistuje v slovenskych mediach odborna verejna diskusia? Preto sa ozyvaju odbornici z roznych oblasti. Ide o vela. Ludia hladaju odpovede a je to pre nich tazke bremeno ! Posudme sami.

 4. škoda, že p. Balák nepovedal, ako to majú tí kanibali robiť….(mudrovať o etike a morálke vieme všetci a už dávno pred 2000 rokmi)….takže nabudúce by som privítala radu a ak kritiku, tak konštruktívnu, nie deštruktívnu….udivilo ma, že tento pán nevie rusky…..

  1. Vážená pani, konštruktívne rady sme dostali práve už pred 2000 a viac rokmi, no napriek tomu ich drvivá väčšina nie je stále schopná dodržiavať a nič lepšieho už asi nevymyslíme, preto je dôležité upozorňovať na tieto zlyhania a tie rady si neustále pripomínať…

  2. Gabriela Uvitali by sme viaceri, keby sa nasli ludia , ktori by vedeli k veci povedat aspon tolko ako on a UROBIT tolko ako on! Ale zda sa ,ze aj niektori z nas IBA MUDRUJU A LEN PO SLOVENSKY. Kazdy ma moznost po vypocuti tychto argumentov sa obratit na prislusne institucie tohto uzasneho statu -od policie, prokuratury , po zdravotne a medialne. Alebo prist ludom do televizie nieco rozumne povedat ..A NECAKAT NA HOTOVE RIESENIA , ZE? A ZA NIC NESTAT …

   1. Lebo : #1 – nevedia o tom, ved mienkotvorne media o tom mlcia, resp. V TV to nepovedia
    #2 – nemaju zaujem, lebo nastudovat si o tom nieco, znamena najst si na to cas, a oni ho radsej venuju inym cinnostiam
    #3 – ako mi bolo povedane NIE RAZ, dokonca lekarkou, je to BLBOST ! no takze asi tak…

  1. Jediný pan, ktorý má odvahu o tom rozprávať a hlavne o tých potratených deťoch, ktoré sa pridávajú do vakcín už 50 rokov, čo spôsobuje autoimunitné ochorenia a taky nárast rakoviny, ako máme možnosť vidieť.

  2. Dozvedel som sa neuveriteľné veci! Priam revolučné. Iba by som rád vedel ešte toto:
   Kde k tomu, čo autor píše, prišiel. Takí špičkoví odborníci, ktorí vyvinuli vakcíny s čipmi a škodlivými nanočasticami, ako aj 5G sieť a nechali sa nachytať nejakému Slováčiskovi z Hornej Dolnej… Zrejme to vyčítal z utajeného vydania Biblie (v origináli to totiž nie je). Je to určite zneuznaný génius a určite ešte o ňom budeme počuť. Potom ho zrejme navrhnú na Nobelovu cenu – tí z vás, ťulpasov, ktorí na jeho bludy naleteli. Koľkí z vás vyštudovali medicínu a stali sa virológmi, molekulárnymi biológmi, alebo elektrotechniku a stali sa odborníkmi aspoň v oblasti šírenia EMG žiarenia?! Prihláste sa!
   Pýtal som sa dvoch takých odborníkov, čo si mám myslieť o článku a jeho autorovi. Odpoveď: blázon…