Agenda vyľudnenia – Tibor Eliot Rostas

Sledovanie tohto videa vyžaduje bezplatnú registráciu

Registrujte sa na zvtv
REGISTROVAŤ SA


Máte už používateľské konto na zvtv? Prihláste sa a sledujte video

PRIHLÁSIŤ SA

You do not have access to this post. Súčasnosť vychádza z programov, ktoré prijala OSN a idú ruka v ruke s ekoalarizmom, interrupciami a ideológiou LGBTI. Počiatky tohto ťaženia položil Charles Darwin, ktorý mal za cieľ oslobodiť človeka od Boha, čím otvoril stavidlá pre narastajúci prúd environmentálneho determinizmu, sekulárneho humanizmu až po dnešnú podobu zvrátenej morálky a totalitarizmu, kde na základe odmietnutia Božej suverenity sa stáva štát najvyššou autoritou. Doktrínu o preľudnení do verejného priestoru priniesli milióny predaných kníh od Paula Ehrlicha, The Population Bomb – Populačná bomba z roku 1968, v ktorej ústredným motívom je potrat ako jediné riešenie ohrozenia ľudského druhu a života na Zemi. SARS-CoV-2 a ochorenie COVID-19 je vykresľovaný ako najničivejší zabijak, kvôli ktorému sa ľudstvo segreguje, kolabuje ekonomika aj sociálne väzby, ľudia sa musia nechať očkovať, a to nielen jeden krát, ako si na počiatku mysleli, ale opakovane. Proti chorobe sa teda nasadila taktika vakcín, za ktoré ale výrobcovia nechcú niesť žiadnu zodpovednosť. Zásadnou otázkou ale ostáva, ako sa vlastne táto choroba lieči.
ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

13 Comments

 1. Pod zámienkou „záchrany životov a zdravia“ avšak bez dostatočných vedeckých dôkazov alebo dokonca napriek existujúcim vedeckým faktom poukazujúcim na medicínsku a dokonca i právnu NEOPODSTATNENOSŤ uprednostňovania (používa sa pojem „zvýhodňovania“) „očkovaných“ (správne by sa malo hovoriť o ľuďoch, ktorým boli podané látky tzv. „vakcíny“, ktorých registrácia sa nachádza stále iba v PODMIENEČNOM režime!) teda nedôvodné zvyhodňovanie „očkovanych“ pred „neočkovanými“, teda medicínska i právna neopodstatnenosť diskriminácie „neočkovaných “ občanov, je SKUTOČNYM „nepriateľom“ , ktorý spôsobuje všetky tie škody a zlo medzi ľuďmi, pretože táto diskriminácia predstavuje celý systém nedôvodných obmedzení a požiadaviek (s dopadmi na ekonomiku aj na iné oblasti života štátu), ktorých konečným cieľom nie je ochrana zdravia a práv každého jednotlivca (mimochodom „zdravie a práva“ jednotlivého občana nemožno chápať ako dve oddelené kategorie, lebo len súhrn zdravých a právne nepoškodených jednotlivcov nám dá vo výsledku zdravú spoločnosť) ale skutočným cieľom aktuálneho diskriminačného nátlaku je prinútenie občana, aby sa rozhodol nechať sa „TERAZ zaočkovať“ hoci ide o „očkovanie“ len podmienečne schválenými látkami tzv. „vakcínami“, táto diskriminácia totiž nedáva reálnu možnosť občanovi SLOBODNE A VÁŽNE sám rozhodovať O SEBE O SVOJOM TELE (!) a to je zločin pokiaľ sa niečo také deje v rozpore s platnými zákonmi, teda v rozpore s ľudskými právami a teda aj v rozpore s Ústavou SR!… a nijako páchateľov tohto zločinu neospravedlňuje eufemistická lož, že konajú v „záujme verejného zdravia“, pretože NAOPAK ešte viac SPRÁVNE a dokonca aj medicínsky i právne ŽIADÚCE a teda zároveň aj v „záujme verejného zdravia!“ je, aby občan nebol žiadnym spôsobom NEDÔVODNE diskriminovaný (ani za „normálnych“ okolností a už vôbec nie za krízovej situácie!) a teda nebol v dôsledku nedôvodnej diskriminácie donútený ku rozhodnutiu „nechať sa zaočkovať teraz“, teda aby nebol donútený ku konaniu, ktoré nepochádza zo „slobodného a vážneho“ rozhodnutia a ktoré navyše ani nemá oporu v aktuálnom právnom stave ale ani v aktuálnej úrovni vedeckého poznania (a tu upozorňujem, že „podmienečné schválenie“ ktorejkoľvek vakcíny SA NESMIE vykladať ako dôkaz o jej účinnosti a bezpečnosti, veď údaje o skutočnej účinnosti a bezpečnosti sa práve v rámci podmienečného schválenia ešte len získavajú a teda čo sa týka aktualnych tzv. Covid_vakcín majú byť údaje o ich skutočnej bezpečnosti a účinnosti k dispozícii NAKSKÔR AŽ na konci roka 2022 a v priebehu roka 2023…) a práve preto je skutočným (právne i medicínsky odôvodneným) záujmom „verejného zdravia“ práve to, aby nedochádzalo ku žiadnemu vynucovaniu „očkovania podmienečne schválenými vakcínami“ !!! A opak je nutné chápať ako útok na verejné zdravie!!!! A ak niekto tvrdí niečo iné tak buď :
  A/ klame z nevedomosti alebo
  B/vedome napomáha skutkom, ktoré môžu byť posúdené ako zločiny proti ľudskosti,… !!!
  V tej súvislosti je však prinajmenšom „povšimnutiahodné“, že v každej z týchto eventualít (tak v bode A ako aj v bode B) sú poškodzovaní občania – ľudia a teda štát, resp. štáty, no výhodná je takáto situácia pre výrobcov a distributérov „vakcín“…

 2. Rád by som sa o tomto výroku podeliť a ako postupovať pri tichtoch veciach a.ako to dopadne keď sa im na to príde kto to ponesie následky ale lekár vám má pomôcť a nie ťa zabíjať taký lekár tam nemá čo robiť a nech ……….

 3. Predžuvané frázy,prívlastky sorosovho stáda ťa jasne profilujú.Emilko Hodál bol ešte viac zanietený,ten chcel zabíjať.
  „Milý“ troll mňa vždy zaujíma obsah,správa,ktorú niekto referuje,invektívy,zosmiešňovania,
  nálepky,sebavylepšovanie sa za slušných je útek pred diskusiou,pravdou a realitou.Prekrútením,nálepkou,aroganciou potvrdzuješ,že nevieš argumentovať,nemáš odpoveď,nie si schopný vecnej pluralitnej diskusii!!!
  A to nás robí silnými.My vieme čo hovoríme,my máme informácie a vieme,že Pravda zvíťazí!To,že nazývate klamstvo pravdou je vaša zvratená paradigma!Myslite si,že pravdu prebijete klamstvom,krikom,vyhrážaním,
  nálepkovaním,zosmiešňovaním,konšpiráciami,ekonomickým zničením protivníka,svedectvom podvodníka kajúcnika,podvodníka z PP alebo precitlivenou Zuzou?!
  Pravdu si peniazmi nekupite len oddialite!
  A KARMA je zdarma!!!

 4. Pán Rostas, teraz som zdieľala vaše vídeo aj s mojím komentárom na Facebooku, dúfam, že ho tam nájdete. Pozerala som ho totiž dnes už niekoľkokrát, pretože ho bolo treba dokonale a pozorne vnímať. Dajte mi, prosím, vedieť, či ho nezmazali. Ďakujem a pozdravujem.

 5. Ďakujem, pán Rostas za pravdivé vídeo, ktoré by malo otvoriť oči aj takým Slovákom, hovorím im že sú zhypnotizovaní. Áno, pravda je aj v tom, že nastali konflikty medzi očkovanými a neočkovanými. dokonca medzi rodinami a súrodencami. Vakcíny vôbec a Covid 19 je kolosálny podvod na ľudskej populácii. Ja len dúfam, že sa dožijem spravodlivého odsúdenia všetkých, ktorí sa na tomto podvode, ja hovorím tomu tretia svetová vojna, podieľali.

 6. A ešte jedna myšlienka a rada pre všetkých, či očkovanycho alebo nie. Každý kto má životnú poistku by si ju mal prečítať úplne celú až do samého konca. V každej nájdete klauzulu o stanovisku poisťovne,
  „Ak na sebe necháte urobiť experiment s dobrovoľným súhlasom(napr. experimentálnou vakcínou) zmluva je neakceptovateľná“.
  Experiment sa pre nich rovná samovražda, a za samovraždu žiadna poisťovňa nevyplatí žiadnu sumu. A keď si to vedia dohľadať v databáze očkovanych na covid, poistka je už teraz neplatná a zbytočne ďalej platená. To isté sa týka amputácii na základe krvných zrazenín. Toto všetko si musia povedať ľudia medzi sebou, lebo to bude tajene až kým sa to nedotkne vášho okolia a vtedy uveríte.