Mimozemské civilizácie – Peter Staněk

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Dnes sme svedkami zaujímavých skutočností. Na jednej strane je to obrovské množstvo pozorovaní, neidentifikovaných lietajúcich tanierov, problémov, ktoré sú so zvláštne javy na oblohe. A na druhej strane sú to vyjadrenia niektorých odborníkov, ktorí konštatujú, že to, čo vidíte na oblohe a myslíte si, že to je UFO, tak je to projekcia vašej psychickej stránky, ktorá je neuspokojená atď. Na druhej strane máte informácie o tom, že v oblasti 51 v Spojených štátoch skúmajú mimozemské technológie, sú tam havarované lietajúce taniere a je tam celkový výskum mimozemských civilizácií. Potom sa dozviete o inom prípade, že už v 50. rokoch vláda prezidenta Eisenhowera uverejnila a potvrdila zmluvu s mimozemšťanmi, ktorá znamená možnosť využívať pozemskej entity na výskum získavať technológie mimozemskej civilizácie a podobne.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

2 Comments

 1. V současnosti se věnuji chovu včel. Předtím jsem pracoval jako vývojový pracovník v několika různých organizacích v Jablonci nad Nisou. Mám přihlášeno asi padesát vynálezů v různých průmyslových oborech, z nichž je asi polovina využívána v praxi. Kromě včelaření se věnuji problematice vývoje politického uspořádání lidstva a problematice chápání světa v jeho celistvosti.
  Moje poslední práce: TEORIE VŠEVÝVOJE IDEÁLREALITY, kterou lze snadno nalézt na Googlu.
  Vážený pane Petře Staňku, moc by mně zajímal Váš názor na uvedenou Teorii. Doufám, že mně s tímto názorem brzy seznámíte.

  S pozdravem „Světu mír!“
  Ing. Miloslav Dědek
  [email protected]

 2. Nedokážeme sa dostať na Mesiac a chceme ísť na Mars alebo do vesmíru. Musk zbiera peniaze na let na Mars, ale je to len podvodník. Ak by sme, od prvého obehu Zeme, boli schopný aspoň prelietať okolo mesiaca, napríklad ako dovolenkový zájazd tak by som tomu uveril, že sa možno časom dostaneme na dovolenku aj na Mesiac, možno až na Mars. Myslím si, že celý let na Mesiac je len výmysel a podvod. Ak sme za sto rokov od prvého zlietnutia lietadla dospeli k cestovaniu nadzvukovou rýchlosťou (CONCORD), tak mi je divné že po „prvej návšteve“ Mesiaca sa tam nelieta aspoň na prelety okolo Mesiaca. Podobne je to aj s MUSKOVým letom na MARS. Tak ako sme „lietali“ na Mesiac tým istým spôsobom bude niekto letieť aj na MARS. Veľmi pekný monológ. Ďakujem.