17. november 2020: oslava slobodného človeka

Načítavam video...

Utorok, 17. novembra 2020 sa zapíše do histórie Slovenska, pretože tisíce a tisíce ľudí sa ani počas vyhláseného núdzového stavu nenechali zastrašiť. Darebáci a insitní politici sa nás snažili presvedčiť, že námestia vyčistia od podlahy, ako sa už týždeň vopred vyhrážal Matovič. Jeho minister obrany sa chválil, ako sú špeciálne pripravení a zároveň šíril správu, že na demonštrácii budú ozbrojení ľudia. Vytvárali atmosféru strachu a nepokoja, no zlo, nenávisť a tyrani napokon vždy v histórii padli k zemi. Rozohnať takúto masovú demonštráciu nebola žiadna šanca, Matovičov gang nemal inú možnosť ako kapitulovať. Pred prezidentským palácom dýchala po väčšinou bez rúšok jedna veľkolepá bytosť ľudskej spolupatričnosti a zjednotenia. A presne toto je ten fenomén, ktorého sa každá moc bojí zo všetkého najviac.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

7 Comments

 1. Najkraší deň v mojom živote bol pred prezidentským palácom a potom pred parlamentom .PS: v ten deň som stratil penaženku po príchode domov mi volali z polície že penaženka sa komplet našla neuveritelné Ďakujem polícii na Lermontovej č.1

  1. Slováci sú rozumní.
   Nebudú sekundovať niekomu,kto sa chce len zviditeľniť,rieši len svoje boliestky a nemá na to tu niečo zmeniť!
   Cieľom protestov musí byť snaha niečo zmeniť.Skutočnú zmenu garantujú len skutočné osobnosti!
   Nie skrachované existencie.
   P.S.Pozor,neprihrievam si svoju polievočku,nie som ten,ktorý si myslí,že viem ako na to,takže invektívy typu však to urob ty,adresujte inde!
   Tymtor som len chcel otvoriť oči tým ktorí to organizujú!Musia mať kredit!

 2. Áno, nezáleží, či si kresťan, komunista, či ateista, stačí viera v spravodlivosť a zdravý rozum, ktoré v zasnúbení s pokojom demonštrujú voči zlu, ktoré nám teraz vládne… U mnohých sa rozhorela iskierka v plameň, tak sa už nebojme a spojme sa do vatry, ktorá nás vyvedie z tmy, tak, ako sme to už dokázali v minulosti.

  1. Na zmenu potrebuješ viac ako len vykrikovanie na ulici,hnev a silný hlas!
   Okrem deštrukcie nefunkčného systému,ktorý sa len hrá na pravdu,demokraciu a spravodlivosť.
   Musí tam byť vízia,projekt,stratégia čo má byť to lepšie ako je tomu teraz!
   Nejaký program,ktorý bude pre ľudí zaujímavý,inšpiratívny,jasný a príťažlivý!
   A najmä realistický a splniteľný!
   Žiadne ciele baranidla,ktoré vyvolá chaos a anarchiu!!!