17. november 2020: oslava slobodného človeka

Načítavam video...

Utorok, 17. novembra 2020 sa zapíše do histórie Slovenska, pretože tisíce a tisíce ľudí sa ani počas vyhláseného núdzového stavu nenechali zastrašiť. Darebáci a insitní politici sa nás snažili presvedčiť, že námestia vyčistia od podlahy, ako sa už týždeň vopred vyhrážal Matovič. Jeho minister obrany sa chválil, ako sú špeciálne pripravení a zároveň šíril správu, že na demonštrácii budú ozbrojení ľudia. Vytvárali atmosféru strachu a nepokoja, no zlo, nenávisť a tyrani napokon vždy v histórii padli k zemi. Rozohnať takúto masovú demonštráciu nebola žiadna šanca, Matovičov gang nemal inú možnosť ako kapitulovať. Pred prezidentským palácom dýchala po väčšinou bez rúšok jedna veľkolepá bytosť ľudskej spolupatričnosti a zjednotenia. A presne toto je ten fenomén, ktorého sa každá moc bojí zo všetkého najviac.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

7 Comments

 1. Najkraší deň v mojom živote bol pred prezidentským palácom a potom pred parlamentom .PS: v ten deň som stratil penaženku po príchode domov mi volali z polície že penaženka sa komplet našla neuveritelné Ďakujem polícii na Lermontovej č.1

 2. Áno, nezáleží, či si kresťan, komunista, či ateista, stačí viera v spravodlivosť a zdravý rozum, ktoré v zasnúbení s pokojom demonštrujú voči zlu, ktoré nám teraz vládne… U mnohých sa rozhorela iskierka v plameň, tak sa už nebojme a spojme sa do vatry, ktorá nás vyvedie z tmy, tak, ako sme to už dokázali v minulosti.

  1. Na zmenu potrebuješ viac ako len vykrikovanie na ulici,hnev a silný hlas!
   Okrem deštrukcie nefunkčného systému,ktorý sa len hrá na pravdu,demokraciu a spravodlivosť.
   Musí tam byť vízia,projekt,stratégia čo má byť to lepšie ako je tomu teraz!
   Nejaký program,ktorý bude pre ľudí zaujímavý,inšpiratívny,jasný a príťažlivý!
   A najmä realistický a splniteľný!
   Žiadne ciele baranidla,ktoré vyvolá chaos a anarchiu!!!