Toto je očkovací fašizmus – Ľuboš Blaha

|

Sledovanie tohto videa vyžaduje bezplatnú registráciu

Registrujte sa na zvtv
REGISTROVAŤ SA


Máte už používateľské konto na zvtv? Prihláste sa a sledujte video

PRIHLÁSIŤ SA

You do not have access to this post. Ivermektin zafungoval. Očkovaní prenášajú vírus tak, že sa nemusia testovať, byť v karanténe. Zhoršený stav Je zodpovednosť tejto vlády, ktorá segreguje ľudí. Vakcína nemôže fungovať, pretože vírus neustále mutuje. Či nie je problém práve vtom, že sa očkuje? Vakcínami, ktorých dôsledky nepoznáme. Ide o zisky farmafiriem. My vlastne vôbec nevieme ako znie zmluva s Pfizerom, utajená má byť do roku 2095. Aj Krčméry pripustil, že môže spôsobovať hoci aj neplodnosť. Hnev ľudí rastie, každú chvíľu to môže vybuchnúť. Berú im všetko. Nielen ľavici. Čaputovú riadi americká ambasáda a im táto vláda vyhovuje. S nikým nejednajú, potrebujú sa zavrieť. Takto sa začínal každý fašizmus. Vedenie SAV by sa mi malo ospravedlniť.
ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

6 Comments

  1. Pokračujem…
   Vakcína, ako mylne nazvali látku, ktorá je experimentom génovej manipulácie, nechráni príjemcu pred nakazením, nechráni ostatných pred prenosom, dokonca nezaručuje ani prežitie v prípade nákazy.
   Jediným prínosom je zisk farmaceutických koncernov.
   Je neprípustne podávať násilne neoverené „vakcíny“, ktoré môžu mať ďalekosiahle nepriaznivé účinky, vedúce od trvalého poškodenia po smrť.
   Ani testovanie zdravých nie je cesta.
   Testovať treba tých, čo majú príznaky choroby, ak sa choroba potvrdí, treba chorých liečiť.
   Vakcíny proti vírusom sú málo účinné, lebo vírusy mutujú rýchlejšie, než ktosi stihne vyrobiť vakcínu.
   Navyše, technológia m- RNA vakcín u pokusných zvierat nezaznamenala úspech…napriek tomu ju dnes nasadili na milióny ľudí, ktorých zdegradovali na úroveň pokusných zvierat, proti ich vôli, protizákonne a z použitia vynucovania a pod hrozbou straty práce.
   Odporné fašistické metódy odhaľujú odpudivú tvár EÚ, ktorá ich arogantne uvádza do života, povinne a pre všetky štáty, ktoré ovláda.
   Jediná cesta je vystúpiť, no ktorý politik bude mať tú odvahu oslobodiť svoj národ od genocídy, ktorú rozbehli globalistické „elity“?

 1. ja som nikdy nebol volicom Smeru, ale za posledne mesiace vo mne rastie presvedcenie, ze jednoznacne budem tvrdo zvazovat v najblizsich volbach Smer s tym, ze ak by som ich volil, tak budem kruzkovat pana Blahu, mladeho Kalinaka, a dalsich mladych predstavitelov Smeru, ktori nemali doteraz tolko priestoru… Ak uz by mal byt Smer sucastou novej vlady, nech dostanu prilezitost ti mladsi..