Sú mŕtvi a nie je vojna. Kde je solidarita? – Vladimír Mečiar

Načítavam video...

Doba je tehotná zmenou. Chcú ju ľudia? Treba iných nositeľov zmeny. Nestačí vymeniť figúrky? Každá vláda, ktorá príde prehodnotí trestno-právnu zodpovednosť vlády predchádzajúcej. Referendum by mohlo priniesť aj novú ústavu.

 

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

12 Comments

 1. 1. V. Mečiar urobil pre Slovensko veľmi veľa. Urobil aj chyby, no oproti tým súčasným „politikom“ je naozaj PÁN politik. Treba, aby to tu riadili vzdelaní a odborne zdatní ľudia a nie podplatitelní a šašovia.
  2. Chcem si zaplatiť ročné predplatné ako za časopis Z&V. Ako? Vyriešte to prosím.

 2. V. Mečiar poukazuje na ignorovanie odborníkov zo strany dnešnej vládnej garnitúry, avšak už zabudol na to, ako sa on správal, čo možno ilustrovať na príprave Slovensko-maďarskej základnej zmluvy na jednej strane a územno-správneho členenia na druhej strane. V oboch prípadoch nedbal na náš názor intelektuálov, historikov, odborníkov na medzinárodné právo a i. Výsledkom je zmluva – nútil svojich poslancov za ňu hlasovať – ktorou posadil maďarskú menšinu na vysokého koňa a horizontálne územno -správne členenie, aj to vyhovujúce menovanej menšine, hoci sa malo postupovať na dohodnutom vertikálnom princípe, ktorý by, navyše, nebol rozdelil historické regióny Zemplín a Šariš na dve časti. Keď už som nulový v zahraničnej politike a nepoznám ani geopolitickú pozíciu Slovenska, aspoň si nechám poradiť , čo odmietal.
  J. Sivák, býv. expert pri RE

   1. Aj ja mam VUB a s kartou platím na nete neustále.
    Neviem na akej stránke ste mali zlé skúsenosti, ale určíte to nebola stránka overená, respektíve to bola stránka pofidérna.
    VUB už dlhšiu dobu posiela overovací kod na telefon a bez jeho zadania do terminálu platby samotná platba neprebehne.
    To znamená, že platba sa bez Vášho telefonu nedá zneužiť.
    A keby náhodou vplyvom nepredvídateľnej vyššej moci k takémuto zneužitiu prišlo, tak takéto zneužitie je v plnej výške poistené bankou a tým pádom v plnej výške refundované.