Sú mŕtvi a nie je vojna. Kde je solidarita? – Vladimír Mečiar

Dialógy | zvtv plus

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv plus
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Doba je tehotná zmenou. Chcú ju ľudia? Treba iných nositeľov zmeny. Nestačí vymeniť figúrky? Každá vláda, ktorá príde prehodnotí trestno-právnu zodpovednosť vlády predchádzajúcej. Referendum by mohlo priniesť aj novú ústavu.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Pridajte komentár

12 Komentárov

  1. 1. V. Mečiar urobil pre Slovensko veľmi veľa. Urobil aj chyby, no oproti tým súčasným „politikom“ je naozaj PÁN politik. Treba, aby to tu riadili vzdelaní a odborne zdatní ľudia a nie podplatitelní a šašovia.
    2. Chcem si zaplatiť ročné predplatné ako za časopis Z&V. Ako? Vyriešte to prosím.

  2. V. Mečiar poukazuje na ignorovanie odborníkov zo strany dnešnej vládnej garnitúry, avšak už zabudol na to, ako sa on správal, čo možno ilustrovať na príprave Slovensko-maďarskej základnej zmluvy na jednej strane a územno-správneho členenia na druhej strane. V oboch prípadoch nedbal na náš názor intelektuálov, historikov, odborníkov na medzinárodné právo a i. Výsledkom je zmluva – nútil svojich poslancov za ňu hlasovať – ktorou posadil maďarskú menšinu na vysokého koňa a horizontálne územno -správne členenie, aj to vyhovujúce menovanej menšine, hoci sa malo postupovať na dohodnutom vertikálnom princípe, ktorý by, navyše, nebol rozdelil historické regióny Zemplín a Šariš na dve časti. Keď už som nulový v zahraničnej politike a nepoznám ani geopolitickú pozíciu Slovenska, aspoň si nechám poradiť , čo odmietal.
    J. Sivák, býv. expert pri RE

    1. Pani Sivuličová,skuste sa informovat vo svojej banke ci nema moznost generovania virtualnej platobnej karty.To znamena,pri kazdej platbe Vam to vygeneruje udaje karty pouzitelne iba jeden krat,pre konkretnu platbu.Moja Banka TB tuto funkciu poskytuje.