Už sme bezprávny štát – Ľudovít Števko

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Pozerá sa na veci kriticky a podľa toho aj píše. V prvej knihe zachytil nástup fašizmu na Ukrajine aj pomoc USA v kauze Majdan. Druhá kniha sa venuje prepisovačom dejín. Už neexistujú osloboditelia sovietski vojaci, už nás oslobodili iní. Posledná kniha Byť kajúcnikom sa oplatí, je tiež faktografická literatúra. Kajúcnik je spolupracujúci svedok, u nás za zvláštnych okolností, ktoré konkrétne opisuje. Odborníci vystríhajú pred ich výpoveďami, ale Lipšic im dôveruje a pretláča túto právnu anomáliu. Ukázalo sa, že títo svedkovia klamali, chýbali dôkazy podporujúce ich výpovede. Elitní vyšetrovatelia Čurilovci boli vo vojne policajtov. NAKA kontra Inšpekčná služba. Santusovú degradovali, prsty v tom má minister Mikulec. Ministerka nespravodlivosti Kolíková vyrába náhubkový zákon. Je obludný, k tomu zmena zákona 363, a prihratie právomoci špeciálnemu prokurátorovi by dovŕšili dielo. Minister vojny Naď objasnil, že stíhačky nebudú iba pre nás, pôjdeme s nimi na misie. Nátlak a propaganda sú obrovské, dnes už nikto nevie kde je pravda, aj keď ju všetci tušíme. Dnes médiá určujú kto je vinný a nevinný, kto šíri hoaxy. Tajne sa stretával so sudcami, ktorých udával Sklenka. Bez súdu boli sedem mesiacov vo väzbe, aby ich napokon pustili. Psychické nátlaky sú neuveriteľne desivé. Kolúzna väzba je sama o sebe mučenie. V knihe je aj kauza Lučanský. Teraz sa robí rekonštrukcia a Žilinka chce byť pri tom.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

5 Comments

 1. Jedna drobna poznamka pre pana Stevka:
  spravne pomenovanie „spolupracujuceho svedka“ je „spolupracujuci obvineny“ – pretoze svedok ma v sudnom konani svedcit, nie je obvineny, preto mu nikto ani nemoze ponukat dohodu alebo stat sa „spolupracujucim“….
  ………..
  A pre pani moderatorku:
  Zas len skacete hostovi do reci, ako to vy uz viete, ako je vasim „dobrym zvykom“.. Doplnate za hosta myslienky namiesto toho, aby ste ho nechala nadychnut sa a dokoncit vetu tak, ako ju chcel dokoncit on… A taktiez – polozite hostovi otazku a v polovici prvej vety jeho odpovede mu do toho drzo skocite a polozite mu dalsiu otazku… JE TO OTRASNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UZ SI TO KONECNE UVEDOMTE LASKAVO !!!!!!!!!

 2. Ďakujem Vám obom, ďakujem Vám p.Erika za otázky,
  ktoré kladiete. Som s Vami na jednej vĺnovej dľžke.
  Tú knihu si určite kúpim.
  PRAVDA oslobodzuje, sme tam-kde sme, lebo ľudia
  prestáli hľadať PRAVDU a bohužiaľ nepoužívaju svoj rozum, podliehajú médiam, kde sa vymýva mozog.
  Rada by som u Vás videla a počula akademického maliara Viliama Horňáčka. ĎAKUJEM.

 3. Dobrý deň. Ďakujem za príjemný rozhovor dvoch ľudí čo sa poznajú. Veľmi si vážim prácu pána Števka. Som hrdý že máme takýchto starých otcov v národe.

  Pán Števko konštatoval, že on si to ako dôchodca dovoliť môže. Je to pravda. No ja by som to s výzvou ku všetkým dôchodcom rozšíril nie na možnosť ale povinnosť k ďaľším generáciam. Kto ak nie starejší (starý ale múdri ľudia) nás môže ochrániť pred chybami, ktoré dnes my mladí dopúšťame aj v dôsledku strachu. Omyl západného dôchodcu je, že dôchodok je na užívanie výhod na ktoré celý život drel. Kdeže moji dekovia a babky. Ak si dôchodok užívate, poťažmo číro márnite, tak zahadzujete všetku prácu pre spoločnosť a hlavne svoje deti čo ste vykonali.

  Žiadam všetkých dôchodcov. Prosím, podťe sa za nás ešte raz pobiť. Teraz máte jedinečnú príležitosť stať na front a byť sa bez pušky ale slovom a postojom. Očkovaním a strachom vystúpiť nás zatracujete. Na druhom fronte stoja/stáli uvedomelí dôchodcovia ako H. Kissinger, G. Soross a iní. Tí bojujú svojou múdrosťou na strane zla. Vy môžete bojovať na strane dobra. My si Vás zapamätáme a ak by aj nie zapamätá si Vás svet, ktorý príde, či už v dobrom alebo zlom.

  Ďakujem za skvelého hosťa a Vašu prácu v zvtv.