Sloboda a demokracia iba pre nás, ostatní sú lúza – Štefan Harabin

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

To, čo sa tu udialo je trestná činnosť. Trestný čin spáchal Roman Hanajík, ktorý ma fyzicky napádal, bránil mi v pohybe, za asistencie policajta. Urobil by som všetko pre to, aby prisluhovač a marionetka anglosasov Zelenskij nemohol vystupovať v slovenskom parlamente. Ich ultraliberalizmus splýva s fašizmom a nacizmom. Pre ďalší vývoj Ameriky aj Ruska je tento liberalizmus neprijateľný. Povedali Trump aj Putin. Nejde o Ukrajinu, ale o zotročenie iných národov. Parianent nie je miestom na tvorbu reklamy. Je v tom aj Kollár. Aj pri návšteve Bidenovej bol porušený protokol. Aj zníženie vzdelanostného systému je cesta do záhuby. Testy vedú k tomu, aby si netvoril, ale pracoval ako spotrebiteľ. Vyber si. Ak to pôjde takto ďalej ľudia zoberú vidly a lopaty a potom ich vyženú. Neplatí tu nič. Charakteristickým znakom liberálnej spoločnosti je, že nikdy nenastupuje právna zodpovednosť. Treba urobiť poriadok. Aj negatívne obdobia a raz skončia.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

2 Comments

  1. Skoda dalsie video ktore som si nemohla pozriet cele aj ked mam zaplatene ZVTV Plus. Neviem ci sa pan Harbin opravil neskor ale Biden nehaji zachovania tradicnej rodiny ale je zastavca LGBTQ. Bajden nuti ludi na ockovanie atd. Prave Trum je za zachovani tradicnej rodiny, tradicnych hodnot a o ockovani hlasil, ze ma byt dobrovolne a nie nutene.

  2. Jednu vyhodu ma Harabin – nenecha si skakat do reci ani od tejto pani, ktora sa toho zlozvyku nedokaze ani za nic zbavit…Tato pani by sa nad sebou mala skutocne hlboko zamysliet… Ved nech sedi v zakulisi, pozyva hosti, dohaduje terminy, stvara otazky…Ale preboha ziveho moderovanie nech laskavo prenecha niekomu normalnemu… Jej vystupovanie voci hostom je jedna kolosalna katastrofa.. A zjavne plati to porekadlo o starom psovi, ktoreho novym kuskom nenaucis… Mozno keby bola na zaciatku kariery, tak sa bude zaujimat o nazor ludi, ktori sa na jej prejav pozeraju… V situacii kedy zjavne ZVTV nikoho normalneho nevie najst, si moze tato osoba dovolit totalne arogantne ignorovat nazory publika.. Bohuzial je to hnus..