Exemplárny prípad Slovenskej advokácie – Adriana Krajníková

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Prenasledovaná advokátka, ktorá občanov chráni pred Mikasovými všeobecnými nariadeniami o rúškach nenašla podporu u vlastných kolegov - až na pár výnimiek jej odmietli pomôcť potom, ako jej pozastavili výkon advokácie. Pomáhala rodičke dodržujúc zákon, no na pôrodnej sále sa objavili policajti nútiaci rodičku podstúpiť testy. Pôrod sa o dva dni pozastavil a tak dnes dieťa aj matka čelia zdravotným komplikáciám.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

15 Comments

 1. Doktorka Krajníková veľmi dobre vystihla podstatu problému – etika a morálka tohto národa. Želám jej veľa odvahy. Ja rozmýšľam o odchode zo Slovenska do severských krajín, kde to je voľnejšie, pretože aj tak je tu problém sa zamestnať pre tých čo nie sú len šedým priemerom, kedže na vedúce pozície v štáte sa dostávaju aj tak plagiátori a bývalé modelky ktoré sa živili escortom.

 2. Správne p.Urban. Ako hovoríte, má to byť slobodné rozhodnutie. Otázka znie:“Prečo štát núti občanov pod hrozbou sankcií v podobe obmedzenia slobody do očkovania experimentálnou vakcínou ?!“
  A druhá otázka je:“Prečo sa skreslujú dáta/počty pozitívnych a príčiny úmrtia ?!“
  Ja Vám neberiem a Vaše rozhodnutie a ani ho nemienim kritizovať či nejako hodnotiť ale dôrazne žiadam aby bolo rešpektované aj moje rozhodnutie. Ja odmietam účasť na experimente a ruskú ruletu s mojim ( a nie len mojim ) zdravím a životom. Ďakujem za pochopenie. Sloboda názoru a slova je demokracia a nie to čo sa tu deje od nástupu súčasnej vlády plagiátporov. Keby ste len slepo nepočúvali čo Vám povedia vládny politici a zapredaný novinári a neziskovky tak by ste si všimli, že Matovič sa po volbách otočil o 180° a nielen že neplní čo slúbil ale obmedzil aj slobodu a práva občanov/svojich voličov.

 3. Dobry deň
  To co povedala pani Krajnikova na zaver to bol zasah do uplneho jadra. Ja by som sa pod to sama podpisala. Nech je uz tvorcom tohoto ktokolvek nastupuje rovnovaha lebo preziju len ludia uvedomeli silni a hlavne ludia ochodnī sa vzdat pozitkov cize planeta sa ocisti. Preziju len duchovne vyspekne duse postavene na moralke bez strachu. S laskou
  L.

 4. Politici čerpajú silu na svoje gaunerstvo od troch milionov zaočkovancov. Strach tých zaočkovancov sa premieňa na silu pre politikov. Kým ovčania nepovedia DOSŤ – dovtedy sa bude diať táto genocída ľudí, ktorí sa odmietajú vzdať svojej ľudskej prirodzenej slobody.

 5. Je mi ťažko keď toto všetko počúvam a na koniec aj životne prežívam. Ja už sa vyjadrujem stručne k tejto celej problematike konania tejto vlády, je to vláda fašistov, je to vláda ktorá koná ako vlády zločincov páchajúcich najhrubšieho zločineckého systému , dokonca z môjho pohľadu ako človeka vo veku 89 rokov si dovolím povedať, že v istom smere sa táto vláda správa horšie ako samotný fašistický režim ktorý som prežil.

 6. Patrím medzi vyše 4 milióny voličov ktorí chcú ísť podľa vašej interpretácie Čapka na „jatka“. Pani doktorka spočítali ste na jednej ruke sympatizantov vašich názorov z vašej profesie. Odmietol vás aj dr. Weiss ktorý podal žalobu na európsky súd.
  Okrem Čapka žil aj Cervantes ten ako iste viete napísal Dona Quijota. NIČ VÁM TO NEHOVORÍ ?
  Vaše právnické dilémy vyrieši jediný poslanecký návrh zákona.

 7. Výborný rozhovor s pani doktorkou Adrianou Krajníkovou. Veľmi dobre ste sa to pozeralo aj počúvalo. Už aj pretáčanie presýpacích hodín je menej rušivé, ako na začiatkoch týchto relácií. Ste skvelí v tom čo robíte. Úprimne ďakujem.