Referendum je vynikajúcim protikorupčným nástrojom – Ján Drgonec

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Parlament rozhoduje na základe kšeftov medzi stranami. Uplatňovanie zákona sa u nás trestá. Bezmocní a mocní sudcovia. Menovanie sudcov prezidentkou nepodlieha kontrole verejnosti. Je to nebezpečné. Tretí sektor slúži na vytláčanie štátnej moci. Sledujte cestu Sulíka. Úradnícku vládu Ústava nepozná. To ako na Slovensku funguje inštitút Kajúcnika, porušuje Európsky dohovor o ľudských právach.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

2 Comments

  1. Skvely host – ako obvykle.. Moderatorka otrasna, takisto „ako obvykle“… Skace hostovi do reci, dokoncuje za neho myslienky.. Skace z temy na temu ako koza po luke.. Neustale to hovorim – mala by sediet v zakulisi, pozyvat hosti, pripadne zostavovat otazky.. Ale samotne „moderovanie“ diskusie by mala nechat na niekoho normalneho…

  2. Ďakujem vám za úžasne zaujímavý rozhovor s p. docentom Drgoncom. Hovoril mi z duše, myslím, že na Slovensku je nedodržiavanie zákonov najobľúbenejším športom nielen medzi laikmi, ale aj, a možno najmä, medzi právnikmi. Budem sa tešiť na ďalšie rozhovory s p. doc. Drgoncom.