Toľko hlupákov v parlamente ešte nikdy nebolo – Anna Belousovová

Načítavam video...

  Podcast

Načítavam video...

Milióny ľudí sa dnes zaujímajú o politiku, pretože im dennodenne zasahuje do života. Zákony vznikajú v parlamente, ale toľko hlupákov a diletantov tam ešte nikdy nebolo. Toto je už prerazené dno až pod všetku úroveň. Hovoriť o tom, že OĽaNO sú nejaké osobnosti, sa nedá. Oni nemajú názor. Dostávajú ho z ambasády a za poslušnosť si s nami môžu robiť, čo len chcú. Môžu tu úplne všetko zničiť.

 

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

5 Comments

 1. Pani Belousovová vie vždy vystihnúť podstatu veci a logicky všetko pekne vysvetliť, a preto si z nej robili posmešky na internete Naď a iní opičiaci, keď bol ešte len analytikom , aby jej zničili imidž a sami sa dostali do politiky, čo sa im aj podarilo. Mala by sa pokúsiť vrátiť do politiky, podľa mňa má veľký potenciál dostať sa do parlamentu, len sa treba viac zviditeľňovať aj na internete aj mimo. Ona myslela asi tým,že ani kapitalizmus ani socializmus vytvoriť niečo ako majú severské štáty, taký systém zmiešaný kapitalimu a socializmu, teda to čo chcel Dubček.

 2. Pani Belousovová,takých politikov ako Vy by sme potrebovali viac,čo na srdci to na jazyku.Treba vyhodiť ten hnoj z parlamentu a dostať tam ľudí,ktorí budú robiť a bojovať za Slovensko.Ale to bude veľmi ťažké,lebo tí,čo to celé riadia už majú vychované generácie poslušných otrokov,ktorým slovo Národ nič nehovorí.

 3. My sme nežili v časoch, keď bíreši na Slovensku žili horšie, než tie hoviadka o ktoré sa starali. Tú dobu poznáme len z kníh a filmov, napriek tomu nesúhlasím s Pani Belousovovou, že ani kapitalizmus ani socializmus nie sú pre nás to pravé.
  V porovnaní s dneškom bol náš život v ČSSR idylkou a ja som rada, že som to mohla zažiť.
  Ľutujem dnešnú mladú generáciu, ktorú vychovávajú k novým „hodnotám“, k novej morálke a kultúre, k zákernosti, udavačstvu a egoizmu.
  Všetko, čím sme opovrhovali, je dnes predmetom
  obdivu a pochvál.
  Skutočný NWO.