Toľko hlupákov v parlamente ešte nikdy nebolo – Anna Belousovová

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Milióny ľudí sa dnes zaujímajú o politiku, pretože im dennodenne zasahuje do života. Zákony vznikajú v parlamente, ale toľko hlupákov a diletantov tam ešte nikdy nebolo. Toto je už prerazené dno až pod všetku úroveň. Hovoriť o tom, že OĽaNO sú nejaké osobnosti, sa nedá. Oni nemajú názor. Dostávajú ho z ambasády a za poslušnosť si s nami môžu robiť, čo len chcú. Môžu tu úplne všetko zničiť.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Pridajte komentár

3 Komentárov

 1. Pani Belousovová,takých politikov ako Vy by sme potrebovali viac,čo na srdci to na jazyku.Treba vyhodiť ten hnoj z parlamentu a dostať tam ľudí,ktorí budú robiť a bojovať za Slovensko.Ale to bude veľmi ťažké,lebo tí,čo to celé riadia už majú vychované generácie poslušných otrokov,ktorým slovo Národ nič nehovorí.

 2. My sme nežili v časoch, keď bíreši na Slovensku žili horšie, než tie hoviadka o ktoré sa starali. Tú dobu poznáme len z kníh a filmov, napriek tomu nesúhlasím s Pani Belousovovou, že ani kapitalizmus ani socializmus nie sú pre nás to pravé.
  V porovnaní s dneškom bol náš život v ČSSR idylkou a ja som rada, že som to mohla zažiť.
  Ľutujem dnešnú mladú generáciu, ktorú vychovávajú k novým „hodnotám“, k novej morálke a kultúre, k zákernosti, udavačstvu a egoizmu.
  Všetko, čím sme opovrhovali, je dnes predmetom
  obdivu a pochvál.
  Skutočný NWO.