LABYRINT – Spiritualita

|
Témou tohto dielu je mystika, spiritualita a náboženstvo, život po živote, rozšírené stavy vedomia ako kľúč k pochopeniu, kto sme.
ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

6 Comments

  1. Páči sa mi takýto druh relácie. Natáčajte labyrint častejšie. Čo môžem vytknúť, je akurát ta práca s kamerou, v prvej časti mi to dosť vadilo. Inak vynikajúce rozhovory a zaujímavé myšlienky a názory.

  2. Fajn podnetne myslienky,… Akurat opat raz klasicky rusivy element celej relacie – pani moderatorka s jej nasilnym a prudko zbytocnym zasahovanim do myslienok hosta.. Neviem naco sa snazi hrat na mudru a za kazdu cenu musi dokoncovat vety za hosta, skakat mu do reci, prerusovat ho v jednom kuse… Normalne by som privital jeden priamy prenos kde by jej nejaky host strelil jednu po pysku, nech sa preberie.. Mozno by jej to docvaklo………
    A v neposlednom rade tuto debatu dost vyznamne rusili zvuky okolia, .. miestami som mal dojem, ze je rozhovor kdesi na vlakovej stanici…. Zvukar asi zachrapal za tym mikrofonom alebo co sa stalo ?

  3. Po otcovom pohrebe v r. 2007 som pri zaspávaní v tme videla niečo ako jeho „ducha“ v tme, steny rohu. Spýtala som sa ho, čo je zmysel života. Potom ihneď zaspala od 22:20, každých 20 minút som na sekundu bola hore len pozretím na digitálky a tým sa odpočítaval čas. Každé to bol nejaký iný život, iné telo, ale vždy podvedome poznanie, že týchto už poznám akurát minule to boli priatelia, teraz sú to vrahovia. Posledné bolo v aute ma mieste spolujazdca a prvý vodič bol takí pehatý svetlý týpek, ktorí sa predstavil ako anjel. Druhý mal odrazu na palubnej doske fľašu vína predstavil sa ako Mozart, tretí sa ma spýtal či verím v boha. Pritom sme šli savanou a okolo behali divoké zvieratá, zebry, levy.. Potom 4:20 som sa zobudila a pochopila čo je to bezprostredná láska, objímala priateľa ešte asi 20 minút 🙂 a ďakovala za toto poznanie otcovi. Potom to prešlo.