Štátna protiústavná cenzúra sa rozbehla – Tibor Eliot Rostas

Sledovanie tohto videa vyžaduje bezplatnú registráciu

Registrujte sa na zvtv
REGISTROVAŤ SA


Máte už používateľské konto na zvtv? Prihláste sa a sledujte video

PRIHLÁSIŤ SA

You do not have access to this post.

Včera, 2.3.2022 bol odstránený obsah stránky Hlavné stránky, čo sa stalo vytvorením parlamentnej komisie, ktorá má právo rozhodnúť, že NBÚ musí vykonať jej nariadenia a likvidovať stránky s obsahom, ktorý odporuje liberálnej doktríne Západu.

Vydavateľ Hlavných správ sa môže brániť súdnym procesom, kde bude musieť NBÚ predložiť všetky dôkazy.

V prípade Z&V ako aj zvtv opäť a znovu zdôrazňujem skutočnosť, na ktorú upozorňujem už desať rokov. Nikdy nás neplatila ruská strana, nikdy sme nebrali žiadne finančné prostriedky za správy, ktoré by sme mali na základe požiadavky akejkoľvek strany publikovať.

Znovu dôsledne vyhlasujem, že našim príjmom je výhradne podpora čitateľov.

Zvážte naozaj dôsledne, či nám umožníte pracovať aj naďalej.

* Predplatné ZEM&VEK marec – december 2022:

https://www.zemavek-eshop.sk/produkt/predplatne-2022-zemvek-marec-december/

Ďakujeme.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

3 Comments

  1. Nemyslím, že Ukrajina je obeťou diania. Obeťou je jedine Slovensko so svojou Sedembolestnou PM…. veď už desaťročia šéfujú našim zdravotníkom ukrajinskí odborníci, akože naši športovci pretekajú za hocikoho len nie za Slovensko….kto vyprodukoval v našej krajine toľko bezdomovcov….domorodý slovák sa nedomohol svojich práv ani na súde, ani na fare….veď si len prehliadnite, koho pokutovali policajti….nechcem ani pomyslieť na to, kto znovu vybuduje Ukrajinu, znovu budete potrebovať „orokov“ čo to všetko zatiahnu….alebo je to iba boj o dedičstvo zosnulého princa Filipa? Myslite!!!

  2. Nikdy som si nepomyslel že na Slovensku zavládne fašizmus a je tu , som ale pevne presvedčený že tvorcov to dobehne lebo ani ten fašizmus nevedia robiť poriadne len tak amatérsky nerátajú s tým že platí aj to že „Lož má krátke nohy „Títo amatéri si myslia a pletú si to že ak je väčšina občanov nekonfliktná že sú aj blbí a na tom sa spália keď príde na lámanie chleba