Hlúposť, špinavý kšeft a „naši ľudia“ za cenu ľudských životov? – Ján Baránek

Kedy príde NAKA k Dzurindovi? Miklošovi? Ako chce robiť spravodlivosť podvodník? Čo veľké je za veľkým resetom? Toto nie je vláda kde sa odstupuje. Počúvame kšeftárov a hlupákov. Horí nám Nitra! Neomarxistické sily, kamaráti pani prezidentky už nepotrebujú chaos.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

15 Comments

 1. Body:
  – P. redaktorka má úžasný hlas, ale prosím nechajte rozprávať/dorozprávať svojich hosťov. Neskáčte do reči, nemeňte náhle témy.
  – Liek: Chloroquinine/Hydroxichloroquinine – prečo sa o ňom nehovorí? v USA/Kanade sa to používa, v Europe ticho! Možno za to, že je taký lacný? Ved quinine sa používal aj voľakedy na Slovensku proti vírusom.
  – Kedy sa bude hovoriť o krajinách kde žiadne tvrdé lockdowny neboli a nie sú a napriek tomu boli aj sú na tom lepšie ako Slovensko? Vid: Svédsko, Bielorusko, Tajwan atd. See napr. https://www.worldometers.info/coronavirus/#countries [= Slovakia #44 worldwide z 221 krajin sveta! #24 vo smrtiach per million]
  – Absolútne súhlasím s názorom o terajšom tzv. „kapitalizme“. Som totálne znechutená s touto tzv. „demokratickou“ spoločnosťou. Hovorím z vlastnej skúsenosti ako človek žijuci 32 rokov na Západe, z toho 30 rokov v Kanade – takže viem porovnať. Na grcanie všade.
  – Ano, ľudia sa zasa boja! Len je mi divné, že za socializmu nikto z nás neveril kecom vtedajších mocipánov, všetci sme „vedeli“ čítať medzi riadkami, ako to, že teraz nie?
  – Viete prečo sa nakoniec naši terajší vládni mocipáni nerozkmotria? Lebo by prišli o korytá! Vedia totiž, že už by sa nikdy nedostali k moci! Ani bratislavskí kaviarenskí bé-eSeS-ácki (Bojovníci Sociálnej Spravodlivosti) Libtardi by im už nepomohli vyhrať voľby.

  Ked sa Slováci nevzbúria, sú totálne ovce, tak čo čakáte? Ale pravda je, že aj Američania si dali ukradnúť voľby, Kanadania zasa zvolili za premiéra rozmaznaného neschopného Soyaboya a Nemci majú dlhé roky šéfku presvedčenú komunistku. Vyzerá, že ozaj ´Svet sa zbláznil, asi hára.´ (ako spieva Elán)

 2. Veľká pravda! Pán Baránek to odhalil perfektne. Servilné médiá a politici sledujú záujmy skrytej vrchnosti na čele s Gatesom. Treba vyjsť do ulíc znova a zmietnuť týchto šialencov do kanála. Po čase, lebo tu nebudú večne sa budú zodpovedať pred súdmi za pošliapavanie ústavy, zákonov a ozajstných ľudských práv !!!

 3. Veľká pravda! Pán Baránek to odhalil perfektne. Servilné médiá a politici sledujú záujmy skrytej vrchnosti na čele s Gatesom. Treba vyjsť do ulíc znova a zmietnuť týchto šialencov do kanála. Po čase, lebo tu nebudú večne sa budú zodpovedať pred súdmi za pošliapavanie ústavy, zákonov a ozajstných ľudských práv !!!

 4. Pan Baranek vidi situaciu dobre : ludia zomieraju zbytocne, na spravodlivost mame dvojaky meter, media manipuluju ludi 24/24. Ale nie je to tak len na Slovensku. Zijem vo Francuzsku a od „zvolenia“ Macrona (dnes vieme, ze volby boli manipulovane na dialku) je situacia presne taka, ako na Slovensku. Ak sledujete situaciu v Kanade (J. Trudeau) alebo v USA v statoch s guvernérmi demokratmi, je to take isté. Dnesny globalizovany svet sa z toho dostane len spolu : The Great Awakening WW je jediny prostriedok proti The Great Reset. Vase relacie prispievaju k zobudeniu ludi. Kto sa vsak postavi a povedie zobudeny lud na novej ceste ? Budu opozicni politici (ozajstni patrioti, nielen opozicia naoko) schopni spojit isvoje sily proti globalistom ?

 5. Mám rada Milku Zimkovú, ale tá nová roľa redaktorky sa jej moc nehodila. Som rada, že ste sa rozhodli pre Eriku, on je pri rozhovoroch ako ryba vo vode. Výber hostí je výborný. Držím palce a prajem veľa úspechov vo Vašej práci, ktorá je viac ako potrebná.

 6. Vážim si Vás pán Baránek, pretože sa nikdy nebojíte povedať nahlas svoje názory a s mnohými z nich aj súhlasím. Vadí mi však, že aj Vy zdieľate dnešný trend a delíte ľudí na hlupákov a tých múdrych, na psychopatov a na tých …atď. Kto aký v skutočnosti je, sa vždy ukáže až v ťažkých časoch, keď ide o veľa. Takéto časy tu teraz máme. Myslíte si, že akákoľvek iná vláda by si viedla lepšie? Nevidíte, že rovnaké somariny robia, až na malé výnimky, všetky vlády na svete? Naozaj by ste bol ochotný pripustiť na Slovensku znovu vládu ľudí z predošlej garnitúry ako je Fico, Pelegriny a im pdobní a myslíte si že by robili niečo lepšie?
  A na záver.
  Som katolík, nesúhlasím so zavretými kostolmi, som proti homosexuálnym partnerstvám a potratom, túto pandémiu považujem za pandémiu ľudskej hlúposti. Každý deň sa sám seba pýtam, kde sú na Slovensku schovaní slušní ľudia, prečo sa odborníci najmä lekári a vedci nevyjadrujú verejne k stupiditám, ktoré sa tu odohrávajú a prečo musí zbytočne zomrieť na našom Slovensku toľko ľudí.
  Ale keďže sa to deje v celosvetovom merítku, viem že tých skutočných vinníkov treba hľadať hlavne niekde inde a na Slovensku hlavne nepripustiť k moci späť tých, čo nás tu roky bezostyšne okrádali.

 7. Moja teta z Dolnej Marikovej by ten rozhovor viedla lepšie. Teda ak sa to v tomto prípade dá nazvať vedením rozhovoru. Pomýliť si politológa s politickým analytikom? Veľmi mi vadilo neustále skákanie do reči, prerušovanie p. Baránka a nezmyselné vtipkovanie na adresu chýb, ktoré pani moderátorka robila. Veľmi si p. Baránka vážim a toto si nezaslúžil. Klobúk dolu, že to ustál.
  A mimochodom vôbec nesedí anotácia rozhovoru s jeho obsahom. Nech sa Vám darí.