„Vládcovia planéty“ ju vedú na smrť – Peter Staněk

|

zvtv bonus – plná verzia bezplatne

- tím zvtv

Príroda si sama vytvorila informačný archív. Pred 600 miliónmi rokov bola planéta okrem rovníka pokrytá ľadom, pred 240 miliónmi rokov mala celá planéta tropické podnebie, v Antarktíde rástli palmy a žili dinosaury. Štúdie dokazujú, že 20 až 25 % povrchu Zeme v priebehu 10 rokov radikálne zmení svoje parametre, takže bude úplne nevhodný pre život. V súčasnosti tam žije 1,6 – 1,7 mld. ľudí. Dochádza k prudkým výkyvom magnetického poľa planéty (aktuálne 21 – 23 %). Vedci zaoberajúci sa touto problematikou sa zhodujú, že takéto rozsiahle zmeny nezvládne väčšina živých organizmov planéty. Strácame 70 % pôvodných druhov hmyzu. Seriózni vedci vravia: „Ešte to celé nechápeme.“ Epigenetika a výrobcovia vakcín sú ako príbeh Hviezdnych vojen boja dobra a zla.
ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

4 Comments

  1. Pod Saharou sa nachádzajú obrovské zásoby sladkej vody. V Líbyi začali budovať obrovské rúry (tunely) na jej distribúciu ale projekt skončil so zabitím Kaddáfího. Takisto sa začali pripravovať nové mestá a rozostavali sa domy a ulice. Teraz to všetko stojí!!! Do Európy sa tlačia národy a keď dôjde ku naplneniu vízií, že celé oblasti sveta nebudú môcť existovať a vznikne pretlak ľudí do Európy… nie je na čase aby EU začala investovať do Sahary – stabilné slnko, v podzemí voda, možnosť vytvoriť nekonečné polia rodiace zeleninu, nekonečné polia pre získavanie slnečnej energie, obrovské množstvo obyvateľstva geneticky prispôsobeného slnku (ktorí sa tlačia do severských krajín, kde zisťujú —- BŔŔŔ ZIMA!) Kedy začne EU už KONEČNE INVESTOVAŤ DO ROZVOJA AFRIKY aby vyriešila celosvetový hlad po potravinách a energii?

  2. Pán profesor, ďakujem za ďalšiu prednášku / reláciu. Ako väčšinou, vaše informácie musia výrazne znepokojovať každého normálneho človeka, nakoľko vízie blízkej budúcnosti sú často desivé.
    Aj keď naznačujú akési návody, čo by malo ľudstvo robiť, aby odvrátilo blížiace sa katastrofy… realitá je desivá. Nakoľko vieme, akým konzumným a bezohľadným spôsobom vyčíňajú elity sveta (ale často aj väčšina z nás) s cieľom nahonobiť si čo najviac čo v najkratšom čase, absolútne ignorujúc takéto informácie. Nikto sa nezamýšľa, čo bude o 10-50-100 rokov. Takmer nikto neberie vážne vaše slová v zmysle, že „planéta Zem si poradí s našim vyčíňaním. Možno pritom vyhynie 70-80% živočíšnych druhov. My sme len jedným z nich“

  3. Pane profesore Staňku, je třeba zmněnit svět! Vývoj a výroba zbraní, přípravy na vedení válek a války, to jsou základní problémy lidstva! Obecně je možné konstatovat, že vztahy mezi státy v současném politickém uspořádání lidstva jsou komplikované, složité a vedou často k nejrůznějším krizím a válečným střetům. Každý, jen trochu rozumný člověk, dojde dříve či později k názoru, že je na čase urychlit vývoj politického uspořádání lidstva. K urychlení vývoje politického uspořádání lidstva nabádá následující výzva: Vybudujme všichni společně nový spravedlivější svět. Určitě to bude stát za námahu s tím spojenou. Litovat změny stávajícího politického uspořádání lidstva budou pouze ti lidé, kteří se v současnosti nespravedlivě obohacují na úkor všech ostatních obyvatel světa. Nový svět je možné vytvořit tak, že se urychlí vývoj politického uspořádání lidstva. Proč a jak je nutné urychlit vývoj politického uspořádání lidstva? Pokračování viz: https://miloslavdedek.blogspot.com/2021/07/vyzva-k-vytvoreni-noveho-politickeho.html