Ján Lakota

Dialógy

Čo je to rakovina? Bunky majú právo sa rozmnožovať, to sa deje deň čo deň. Imunita je dôležitá. Je hroznejšie, ak dieťa zomrie matke, či matka dieťaťu? Často dáva do popredia netradičné formy liečenia. Existujú zázraky. Corona vírus tu bol vždy a 15 % – 30 % odjakživa spôsobuje infekciu horných dýchacích ciest. Je to umelo vyvolaná „vec“? Pripisujú sa vírusu magické až nadprirodzené schopnosti? Respiračný vírus možno vdýchnuť okamžite po testovaní a tak je testovanie nezmysel. Priebeh chrípky u očkovaných ľudí je ťažší a ochorejú skôr než neočkovaní ľudia – za tým si stojí!

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

12 Komentárov

  1. Iba hlupáci veria informáciám z verejných médií. Celé je to organizovaný zločin, za ktorý nebude nik potrestaný… Žiaľ! Zaočkovať sa dajú iba ľudia, čo nemajú rozum a zdravé uváženia cca 80 % populácie.

  2. Konečne niekto kto supluje verejnoprávne média, v informovanosti a iného pohľadu. Treba iniciovať zmenu zákona o dobrovoľnom výbere platenia koncesionárskych poplatkov. Aby ovčan sám rozhodol komu pošle mesačné výpalné za informácie.