Ján Lakota

Čo je to rakovina? Bunky majú právo sa rozmnožovať, to sa deje deň čo deň. Imunita je dôležitá. Je hroznejšie, ak dieťa zomrie matke, či matka dieťaťu? Často dáva do popredia netradičné formy liečenia. Existujú zázraky. Corona vírus tu bol vždy a 15 % – 30 % odjakživa spôsobuje infekciu horných dýchacích ciest. Je to umelo vyvolaná „vec“? Pripisujú sa vírusu magické až nadprirodzené schopnosti? Respiračný vírus možno vdýchnuť okamžite po testovaní a tak je testovanie nezmysel. Priebeh chrípky u očkovaných ľudí je ťažší a ochorejú skôr než neočkovaní ľudia – za tým si stojí!

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

18 Comments

  1. pri tom očkovaní by ma zaujímalo ako tam bolo zohľadnené vekové zloženie alebo „rizikovosť“ ľudí … lebo častejšie sa dávajú očkovať rizikové skupiny ľudí, napr. starší, s respiračnými ťažkosťami atď. .. je ľahké vyhodnotiť že tí čo sa dali očkovať proti chrípke mali ťažší priebeh a častejšie zomierali (na covid), keď väčšina z nich bola z tých čo patria do rizikovej skupiny … alebo to bolo vyhodnocované štatisticky? dajme tomu na 100 z rizikovej skupiny očkovaných/ na 100 z rizikovej skupiny neočkovaných ? + kontrolné vzorky z bežnej populácie …

  2. Iba hlupáci veria informáciám z verejných médií. Celé je to organizovaný zločin, za ktorý nebude nik potrestaný… Žiaľ! Zaočkovať sa dajú iba ľudia, čo nemajú rozum a zdravé uváženia cca 80 % populácie.

    1. Takze ja som hlupak. Alebo skoro hlupak, lebo si naivne myslim, ze viem posudit mnohe prezentovane nazory, a tym padom mam obcas vyhrady k prezentovanym informaciam.

      V kazdom pripade z vasho vyjadrenia srsi sebaistota, co je neklamnym priznakom uplnej nevedomosti. Lebo cim viac clovek vie, tym viac straca istotu. Tych par ludi, ktori vedia mimoriadne vela, potom trocha istoty ziskaju, ale nikdy nedobehnu absolutnych hlupakov.

  3. Konečne niekto kto supluje verejnoprávne média, v informovanosti a iného pohľadu. Treba iniciovať zmenu zákona o dobrovoľnom výbere platenia koncesionárskych poplatkov. Aby ovčan sám rozhodol komu pošle mesačné výpalné za informácie.