Ako sa zabezpečiť v ére globálneho krachu? – Peter Staněk

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Profesor ekonómie a dlhoročný autor článkov pre Zem&Vek vás vo svojej rubrike na zvtv Svet budúcnosti zoznamuje s kľúčovými informáciami, ktoré majú nielen cenu zlata ale už čoskoro môžu byt otázkou vášho prežitia. Do čoho investovať a ako sa zabezpečiť pred prichádzajúcou vlnou globálneho krachu? Zlato, striebro, pozemky a nehnuteľnosti alebo informačné dáta? Čo bude rozhodujúce? Sledujte plnú verziu videa v celkovej dĺžke 22 minút aj na zvtv PLUS.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Pridajte komentár

7 Komentárov

  1. Super, pán Stanek. Vždy som uvažoval že informácia dneska aj budúcnosti ma väčšiu cenu ako čokoľvek iné ale nikdy som si nedokázal uvedomit súvislosť. Ked počúvam vaše prednášky tak ako keby som sa zobudil zo sna alebo z matrixu ďakujem.

  2. Škoda, že sa už nedá na vaše prednášky chodiť ako v minulosti. Perfektné. Zasa mám o čom rozmýšľať na dlhú dobu.
    Ďakujem. Teším sa opäť niekedy na osobné stretnutie na nejakej prednáške.

  3. Na konci mi svitlo. Dakujem pan Stanek. Utopisticke vizie technokratov o zdielanych autach su len nalepkou na usta a oci nemysliacich ludi. Je to divna predstava, aby vedenie EU s ich paltmi a majetkami chceli vytvorit rovnejsiu spolocnost. Vytvaraju novodobu slachtu kde plebs s buducimi elektronickymi menami budu kontrolovani ci uz vypnutim zo systemu alebo aj donuteni viac utracat a zamedzit moznosti hromadit uspory, napr peniazmi ktore budu mat datum spotreby. Obycajny clovek si uz nenaspori ani len na zaklad pre poskytnutie hypoteky, tie budu zrusene a pride k moznosti iba podnajom. Sice taka myslienka sa da pochopit aj pozitivne ale aj negativne. Ale ktovie co vsetko budu ludia ochotni prijat po depopulacii ludstva a pripadne po seriach obcianskych vojen pripadne po svetovej vojne. Veru informacie su cenne, velmi. A dnes sa aj tazko dostavaju. Z medii klasickych uz vobec.