Prečo pápež tak vášnivo podporuje vakcináciu? – Peter Grečo

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Nie som vatikánsky spravodajca, aj keď mi tak hovoria. Pýtam sa, prečo pápež tak vášnivo podporuje vakcináciu napriek tomu, že na začiatku jej vývoja je vivisekcia – násilné usmrtenie plodu? K dobrému cieľu musí viesť dobrá cesta. Odmietame potrat, aby sme zostali katolíkmi, a potom šalamúnsky povieme, že je to vzdialené zlo. To je lož, je to kanibalizmus. Pápež vlastne podporuje obrovský strach, rozdeľovanie spoločnosti. Podporuje liberálny nacizmus. Nazval by som to vakcinačné evanjelium pápeža Františka. Prvé príznaky, ktoré mi ľudia opisujú po vakcíne, sú letargia a apatia. Dedičný hriech pokračuje, pokračuje princíp pýchy. Tí, ktorí majú moc, chcú redukovať množstvo populácie. Je to neomaltuziánska teória, ktorej sa podriaďuje hlava cirkvi. Ozývajú sa už aj viacerí kardináli a pýtajú sa, prečo pápež zničil sacrum, posvätné tajomstvo. Je to lživý pápež. Dnes sa dostáva na svetlo mnoho obludností až po živé obete. Mafia zo St. Gallen, ktorej členom bol aj kardinál Bergoglio, potrebovala implementovať všetky tézy Nového svetového poriadku do vnútra katolíckej cirkvi. Je tam ešte levanduľová homosexuálna mafia. Pravda vždy vyjde najavo, aj po rokoch. Kde sú hranice cirkvi a štátneho terorizmu?

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

11 Comments

 1. Ak pán GRečo meral 6 hodín vlakom, myslím,že ste mu mali nechať hovoriť aspon 45 min. Bolo to výborné a presne pomenoval veci, kt. su známe mnohým, aj ohladne infiltrácie za pápeža týmto rotariánom -slobodomurárom. Akurát tak doplním, že podľa americkej doktorky sa do covid západniarskych vakcín používaju aj látky s mučenícky zabitých novorodencov, ktoré matky nechceli, kde sa im vybralo srdce a obličky, ale novorodenci museli byť ešte živí, aby sa dali použiť.

 2. Hosť bol super a určite ho treba znovu pozvať. Aby si všetci uvedomili že veriť treba jedine Ježišovmu učeniu a nie všelijakým podvodníkom vo vnútri cirkvi. Moderátorka je tiež super ale mala by si prečítať Bibliu aby vedela o čom ten pán rozprával.

 3. vyborna relacia, vyborny host… pani Vincourekova sa trochu snazila krotit, ale aj tak si neodpustila skakat hostovi do reci.. a uplne zbytocne…….ale pravda je ze pana Greca by ste mali pozvat aj viackrat……….. uzasne pocuvanie…… toto sa fakt clovek inde nedopocuje…….. Odpustam aj hlupe spravanie pani moderatorke…….. asi to nevie lepsie.. co uz..

 4. ĎAKUJEM SRDEČNE za Vaše slova , som rada, že som Vás mohla aj vidieť , Vaše články v časopise Zem&Vek si zvyknem aj viac krát prečítať . Učím sa od Vás , dôverujem Vám , tak to vnútorne cítim . P. Erika aj Vám patrí poďakovanie . S pozdravom a prianím všetko dobre Jarmila z Kysuckého N Mesta

 5. Nepoznám situáciu na Slovensku v mediálnej oblasti po stránke personálnej .
  S istotou však tvrdím že kvalitu vašich hosťov aj tém devalvuje veľmi negatívne svojím vystupovaním p. Vincoureková.
  Mám 75 rokov sledoval som pravideľne tv pred novembrom a cez internet z rôznych webov dodnes.
  Fosília typu tejto pani je UNIKÁTNA. Jej vystupovanie je HROZNÉ !!!

  1. Nerád píšem komentáre ale tu urobím výnimku:

   mimo povedzme veľmi netaktných poznámok ste vôbec nepovedali ani ničím nepodložili, čo presne Vám na vystupovaní pani Vincourekovej vadí. Ja ju naopak, /minimálne vo formáte tejto relácie/ vnímam ako fundovanú moderátorku starej školy, ktorá neskáče hosťom do reči, občas doplní debatu svojimi postrehmi a necháva im v rámci časových možností priestor.

   A samozrejme, ďakujem za zaujímavý rozhovor obidvom aktérom a redakcii.