Prehlásenie Asociácie nezávislých médií a Fóra slobodného myslenia k rozhodnutiu uhradiť súdnu pokutu – Tibor Eliot Rostas

Sledovanie tohto videa vyžaduje bezplatnú registráciu

Registrujte sa na zvtv
REGISTROVAŤ SA


Máte už používateľské konto na zvtv? Prihláste sa a sledujte video

PRIHLÁSIŤ SA

You do not have access to this post. Pre mnohých, ktorí ste dlho a intenzívne písali možno potešujúca správa, pre niektorých zas ďalší dôvod k nenávisti - nedá sa vyhovieť všetkým. T.E.Rostas na pokutu nedal žiadne finančné prostriedky ale vďaka veľmi dôverným informáciám a dvom organizáciám bude naďalej na slobode brániť svoje práva, mesačník Z&V ako médium s mimoriadnym dosahom a takisto aj svoju rodinu. Podáva Dovolanie na Najvyšší súd a neskôr na všetky vyššie inštitúcie vrátane Európskeho súdu pre ľudské práva.
ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

11 Comments

 1. Treba si predplatit Zem a Vek na cely rok a tym sposobom podporit sirenie myslienok slobody slova.. Vsetci vidime, ze prave existencia casopisu Zem a Vek je trnom v oku majitelom korporatnych platkov.. Najma preto, lebo tie ich platky, plne primitivnej reklamy uz pomaly nemaju predplatitelov, a nebyt toho ze polovica obsahu su platene reklamy, tak by do pol roka zanikli.. A teraz je tu akysi Zem a Vek, ktory je zivotaschopny a dokonca (co je fakt neuveritelne!!!) zaplati do statnej kasy SR na dani z prijmov viac nez tzv „mienkotvorne“ media… Nie je trochu divne, ze sa tym nepomerom v ramci zaplatenej dani z prijmu nezaoberaju prislusne organy ? Na Generalnej prokurature nemaju odbor ekonomickej trestnej cinnosti ? Nuz zijeme v zvlastnych casoch..

 2. Váž. pán Rostas, veľmi som sa potešila a ĎAKUJEM, že je tu niekto, kto pomohol….že ste neostal v tomto sám.
  A teda, že nám budete môcť naďalej byť na pomoci. V tejto strašne nespravodlivej dobe, dovoľte mi napísať – ÁNO, spolieham sa na Vás, veľmi si Vás vážim a ďalej sú to títo ľudia, ktorým verím a zo srdca ĎAKUJEM.
  p.Harabín, p. Viliam Hornáček, p.Lakota, p.Hrušovský, moja milovaná p. Iva Vranská Rojková, p.Mohorita, p.Škvrnda, ďalej z Čiech p. Peková, p. Hnilica, nemožno zabúdnuť na p. Reného Baláka, na p. Petra Šveca, taktiež na p. Chelemendíka, ktorých stratu Slovensko bude vždy cítiť. Prepáčte , že uvádzam mena bez titulu. Ale ešte mi dovoľte napísať, sú tu samozrejme ďalší a medzi nich patrí, Eliaš Dohnal, Patrik Sojka, Martin
  Chlebek , p.Jarabica atď. To sú hrdinovia. PRAVDA raz zvíťazi. Uvedomujem si, že sú tu ďalší statoční, nedá sa všetkých spomenúť. My obyčajní ľudia ĎAKUJEME BOHU, že ste TU a prinášate nám NÁDEJ, ktorá je tak potrebná, v tejto dobe TEMNA.

 3. Paradoxom je, že tí, čo by radi zatvárali do väzenia ľudí za ich n á z o r, sami nesedia za svoje č i ny.
  To, čo zažívame za tejto vlády je bezprecedentný teror a čoraz väčšia arogancia , ktorou nahrádzajú schopnosť riadiť štát.
  Oni nerešpektujú zákony… tie, čo im nesedia, upravujú na svoj obraz a k svojmu zvrátenému účelu.
  Nepamätám sa, že by za starého režimu boli ľudia vo väzení mučení a zavraždení, ako sa, podľa vyjadrení ľudí, ktorí nazreli do spisov, stalo generálovi Lučanskému.
  No každá junta raz skončí a aj my sa toho, dúfam, dočkáme. Tento teror a arogancia moci je už neúnosný a kde rozhodujú ľudia bez svedomia tam končí právny štát.
  Pán Rostas, prajem Vám pevné zdravie a pevnú myseľ. Pravda zvíťazí a Boh je na strane spravodlivých. V tom je naša nádej.
  A všetkým intrigánom a udavačom malý odkaz:
  Ôsme prikázanie.
  „Nepreriekneš krivého svedectva proti blížnemu svojmu!“

  1. chcel by som vidiet teba co by si robil na jeho mieste… tipujem, ze by si bol pokakany az za usami.. Osobne si myslim, ze Tiborovi Rostasovi je srdecne jedno ci ho nejaky anonymny chmulo nazve zbabelcom.. Som si isty, ze sa na tom dobre bavi..

 4. Tibor. E. Rostas sme s Vami a podporujeme Vaše rozhodnutia, bojovať naďalej proti zlu a lžiam zákonnou cestou a oceňujeme silu Vášho odhodlania nevzdať sa šíriť pravdu, aj keď je niekedy nepríjemná.
  Vydržať!