Stanovisko k politickému procesu – Tibor Eliot Rostas

Sledovanie tohto videa vyžaduje bezplatnú registráciu

Registrujte sa na zvtv
REGISTROVAŤ SA


Máte už používateľské konto na zvtv? Prihláste sa a sledujte video

PRIHLÁSIŤ SA

You do not have access to this post. 26.10.2021 som sa opäť nemohol riadne obhajovať z dôvodu, že som do pojednávacej miestnosti odmietol vstúpiť s rúškom. Keďže súd rozhodol o tom, že mám za svoj článok zaplatiť peňažnú pokutu, využijem mimoriadne opravné prostriedky vo forme dovolania sa pred päťčlenným senátom Najvyššieho súdu a ak bude nutné, aj dovolania sa na Ústavnom súde a na Európskom súde pre ľudské práva, nakoľko som nevinný a moju nevinu som nemal ani umožnené riadne obhajovať a preukázať. Pôvodným zámerom bolo zničiť časopis Zem&Vek a to tým, že prokurátor Honz ma žaloval za rozširovanie extrémistických materiálov, čo provostupňový a dnes aj Najvyšší súd zamietol. Na tohto prokurátora som dnes pripravil trestné oznámenie za zneužívanie právomocí verejného činiteľa (jeho pomer k veci s oznamovateľom Sibylom, ktorý mu ďakoval vo výročnej správe nadácie Zastavme korupciu v roku 2015 a na čo som súd písomne upozornil pred pojednávaním), zajtra pôjde do rúk Generálneho prokurátora SR. Vždy majte na zreteli, že na nezákonnosti konania nemožno zakladať zákonnosť a na neprávosti právo. Byť súdený za výzvy k vzájomnému porozumeniu a za názor v dobe, keď Slovensku vládne lúza a kriminálne živly, v dobe, keď zatracujeme vlastné korene a ľudskosť, je pre mňa cťou.
ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

2 Comments

 1. Pán Rostas, je smutné sledovať, čo sa deje na Slovensku.
  Rozklad právneho štátu už bije do očí každému, kto používa svoj mozog aj na iné ako na sledovanie masovokomunikačných vymývačov mozgu, štedro platených a cenami ovenčených od známych propagátorov subverzie…
  Som vďačná každému, kto v tejto dobe podlých udavačov a zradcov Slovenska myslí na svoje korene, na hodnoty v ktorých nás vychovali naši rodičia a učitelia a na budúcnosť Slovenska.
  Mám však dojem, že tí, čo nás v 1918 poskladali, sa teraz rozhodli Slovensko nielen, že rozložiť, ale úplne eliminovať.
  Preto tu máme vedenie štátu aké máme a zahraničie mlčí k ich nevzdelanosti, k ukradnutým titulom, ku korupčným škandálom a amorálnosti mnohých z nich.
  Ktosi predal nielen našu DNA do zahraničia, ale zdá sa, že aj naše životy.
  Ostáva však nádej, ktorá je stromom večne zeleným. Nádej, že pravda a právo napokon zvíťazí, tak ako veríme a dúfame, že v poslednom boji diabol bude porazený.