Čo má byť základnou požiadavkou demonštrácií?

Načítavam video...

Moc sa skrýva v médiách – je nevyhnutné žiadať vo verejnoprávnom RTVS permanentný priestor na okamžitú a vážnu diskusiu odborníkov, v opačnom prípade treba tlačiť na odstúpenie vedenia RTVS, ale aj Rady RTVS.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

9 Comments

  1. Pan Rostas, mate pravdu v analyze situacie v spolocnosti – nielen slovenskej. Navrhujete hlavnu poziadavku demonstracii – slobodné vyjadrenie nazorov. Problem je, ze ta skupina na vrchole pyramidy nuti „elitu“ pri moci a média v kazdej krajine tahat za jeden povraz, zatial co opozicia sa nevie zjednotit. (To je ich ciel, aby lud a jeho predstavitelkia boli roztriesteni.) Koho vidite na cele opozicie na Slovensku ? Treba niekoho vybrat a postavit sa vsetci za neho ! (Podobne ako za Trumpa v USA. Niekoho s hrosiou kozou, kto sa neboji, ze ho budu chciet znicit za kazdu cenu. Niekto, kto je dobry recnik.)
    Trump volby vyhral, budu to musiet uznat, aj ked zatial nechcu. Vojna medzi patriotmi a globalistami sa presuva do Europy. Musime byt pripraveni. Ludia su pripraveni (aspon velka cast), ale treba lidra a JEDNOTNU elitu v opozicii.
    The Storm Is Upon Us
    modlime sa, aby sa stalo pravdou ze : The Best Is Yet To Come

  2. Ďakujem Tibor, ste veľmi optimistický, že budú súdení tí čo robia túto katastrofu. Ja sa ale obávam, že to bude veľmi neskoro. Už mali byť odstavení.
    P.S. Za ten úžasný 13. dôchodok 50€ som si znovu dal ročné predplatné Z&V a odkladám si ich.