Ako rozpútať armagedon – Tibor Eliot Rostas

Načítavam video...

* Od roku 2019 prestali najprv Spojené štáty a následne aj Rusko dodržiavať Zmluvu o likvidácii rakiet stredného a kratšieho doletu. * Domáci vojnoví štváči nás presviedčajú, že našimi spojencami sú tí, ktorí nás v Mníchove 1938 vydali Hitlerovi. * O vstúpení Slovenskej republiky do NATO nebolo žiadne referendum. * Poľsko má historickú traumu a sľubovanú príležitosť stať sa európskou veľmocou, a o tom je strategický plán atlantických elít v prípade konceptu Trojmoria sponzorovaného Spojenými štátmi. * Trojmorie je hospodársky ovládateľná a politicky manipulovateľná bariéra približujúcich sa vzťahov medzi Ruskom a Nemeckom, o ktorých svedčí aj plynovod Nordstream 2. * Americké velenie zvýšilo svoju pozíciu na najvyššiu úroveň „potenciálne bezprostrednej hrozby“ a do Čierneho mora smerujú americké vojnové lode. * Už Margaret Thatcherová tvrdila, že zo 144 miliónov obyvateľov Ruska ich na vlastnom území treba ponechať iba 15 miliónov. * Joe Biden súhlasí s tvrdením, že Putin je vrah. * Krym je súčasťou Ruska už od roku 1783, teda približne od tých čias, ako na základe Deklarácie nezávislosti vznikli Spojené štáty americké. * Na Kryme sa v referende v roku 2014 rozhodlo 96 percent voličov z celkovej účasti 83 percent voličov za pripojenie k Rusku; kto je teda agresor a kto šíri propagandu a hybridnú vojnu? * Rusko neodvetí konvenčnou vojnou, ale použije arzenál najsilnejších balistických rakiet Topol a Satan; za 5 – 20 minút by zničili drvivú časť Európy, americký východ zasiahnu rakety z ruských ponoriek. * Do 5 hodín bude podľa vojenských analytikov a simulácií nukleárneho konfliktu po všetkom: so stámiliónmi až jednou miliardou obetí. * GLOBSEC: „Proruská orientácia je obzvlášť silná v krajinách ako je Slovensko, Bulharsko, Srbsko či Čierna Hora.“ S konceptom Ruska ako „mocného slovanského brata“ sa v prípade Slovenska stotožňuje až 78 % ľudí; ako chcú Slovákov presvedčiť o výhodách vojny proti Rusku? * To, čo Slovensko má, je tu vďaka umu a úsiliu našich predkov, ktorí tu vybudovali najhustejší systém hradov, metalurgiu, razenie mincí alebo dopravnú tepnu na Považí. * Musíme sa sústrediť na kolektívny systém ponúkajúci pomoc, stabilitu, ochranu a zázemie: teda všetko to, čo politické strany po roku 1989 reálne nikdy neposkytli, ale dopomohli zničiť.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

2 Comments

 1. Ďakujem! Už som si myslel že mi šibe keď som počúval hlasné trúby našej zahraničnej politiky, že Rusko si anexiou Krymu prisvojilo zem patriacu Ukrajine. Tu sa pripomenula zabúdaná história, že Krym (Krymský chanát) bol od roku 1783 (slovom tisíc sedemsto osemdesiat tri) súčasťou Ruska spolu 173 rokov. Krym patril pôvodne krymským Tatárom národu turkistického pôvodu a Nogajcom. Po ďalašej vojne v rokoch 1853-1856 sa časť Tatárov vysťahovala do Turecka. Krym patril Rusku až do jeho odovzdaniu Ukrajine Nikitom Chruščovom v roku 1954 !!! Takže čo nám politici EU ako aj naše prozápadne orientované ministerstvo zahraničia tlačia kaleráby do hlavy!!! Krym bol súčasťou Ukrajiny len 60 rokov čo je o 113 rokov menej než súčasťou Ruska 173 rokov!!! Súčasné obyvateľstvo je približne 58% ruskej národnosti – väčšina, 24% k ukrajinskej a 12% tvoria Krymskí Tatári ale aj Bielorusi (1,4%), Tatári, Arméni, Židia, Poliaci, Moldavci, Pontskí Gréci a iné národnosti.

 2. „Tí, ktorí pripravujú útočnú vojnu, mali by byť zastrelení občanmi svojho štátu hneď prvý deň“.
  /Ernest Hemingway/
  Nechávame si siahať na naše slobody a ľudské práva, namiesto spolupráce sa navzájom nenávidíme a udávame, a nechávame štát v rukách vojnových štváčov. Kde a kedy začal ten marazmus, táto ohavná zmena medziľudských vzťahov na Slovensku? Táto umelo vyvolávaná nenávisť voči osloboditeľom je nehorázna a živia ju novinári, nevzdelaní politici, zahraničím podporované neziskovky, a úplne v rozpore s diplomatickým protokolom aj niektoré ambasády, ktoré poza naše chrbty prebrali riadenie štátu cez svoje nasadené bábky. Hotová UA.
  Keď sledujem všetku tú nenávisť a demoralizáciu, ktorá preniká už aj na ZŠ, pýtam sa, kde je slovenská inteligencia? a čo rodičia? prečo mlčia? to naozaj s tým „progresom civilizovaných“ súhlasia?
  Ako dnes vychováme mládež, taká bude jej budúcnosť…
  A na záver jeden citát:
  -„Slobodu si neváži, kto slobody nie je hoden“.
  /L.N.Tolstoj/