Ako rozpútať armagedon – Tibor Eliot Rostas

Monológy

Sledovanie tohto videa vyžaduje bezplatnú registráciu

Registrujte sa na zvtv
REGISTROVAŤ SA


Máte už používateľské konto na zvtv? Prihláste sa a sledujte video

PRIHLÁSIŤ SA

* Od roku 2019 prestali najprv Spojené štáty a následne aj Rusko dodržiavať Zmluvu o likvidácii rakiet stredného a kratšieho doletu. * Domáci vojnoví štváči nás presviedčajú, že našimi spojencami sú tí, ktorí nás v Mníchove 1938 vydali Hitlerovi. * O vstúpení Slovenskej republiky do NATO nebolo žiadne referendum. * Poľsko má historickú traumu a sľubovanú príležitosť stať sa európskou veľmocou, a o tom je strategický plán atlantických elít v prípade konceptu Trojmoria sponzorovaného Spojenými štátmi. * Trojmorie je hospodársky ovládateľná a politicky manipulovateľná bariéra približujúcich sa vzťahov medzi Ruskom a Nemeckom, o ktorých svedčí aj plynovod Nordstream 2. * Americké velenie zvýšilo svoju pozíciu na najvyššiu úroveň „potenciálne bezprostrednej hrozby“ a do Čierneho mora smerujú americké vojnové lode. * Už Margaret Thatcherová tvrdila, že zo 144 miliónov obyvateľov Ruska ich na vlastnom území treba ponechať iba 15 miliónov. * Joe Biden súhlasí s tvrdením, že Putin je vrah. * Krym je súčasťou Ruska už od roku 1783, teda približne od tých čias, ako na základe Deklarácie nezávislosti vznikli Spojené štáty americké. * Na Kryme sa v referende v roku 2014 rozhodlo 96 percent voličov z celkovej účasti 83 percent voličov za pripojenie k Rusku; kto je teda agresor a kto šíri propagandu a hybridnú vojnu? * Rusko neodvetí konvenčnou vojnou, ale použije arzenál najsilnejších balistických rakiet Topol a Satan; za 5 – 20 minút by zničili drvivú časť Európy, americký východ zasiahnu rakety z ruských ponoriek. * Do 5 hodín bude podľa vojenských analytikov a simulácií nukleárneho konfliktu po všetkom: so stámiliónmi až jednou miliardou obetí. * GLOBSEC: „Proruská orientácia je obzvlášť silná v krajinách ako je Slovensko, Bulharsko, Srbsko či Čierna Hora.“ S konceptom Ruska ako „mocného slovanského brata“ sa v prípade Slovenska stotožňuje až 78 % ľudí; ako chcú Slovákov presvedčiť o výhodách vojny proti Rusku? * To, čo Slovensko má, je tu vďaka umu a úsiliu našich predkov, ktorí tu vybudovali najhustejší systém hradov, metalurgiu, razenie mincí alebo dopravnú tepnu na Považí. * Musíme sa sústrediť na kolektívny systém ponúkajúci pomoc, stabilitu, ochranu a zázemie: teda všetko to, čo politické strany po roku 1989 reálne nikdy neposkytli, ale dopomohli zničiť.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Pridajte komentár

1 Komentár

 1. „Tí, ktorí pripravujú útočnú vojnu, mali by byť zastrelení občanmi svojho štátu hneď prvý deň“.
  /Ernest Hemingway/
  Nechávame si siahať na naše slobody a ľudské práva, namiesto spolupráce sa navzájom nenávidíme a udávame, a nechávame štát v rukách vojnových štváčov. Kde a kedy začal ten marazmus, táto ohavná zmena medziľudských vzťahov na Slovensku? Táto umelo vyvolávaná nenávisť voči osloboditeľom je nehorázna a živia ju novinári, nevzdelaní politici, zahraničím podporované neziskovky, a úplne v rozpore s diplomatickým protokolom aj niektoré ambasády, ktoré poza naše chrbty prebrali riadenie štátu cez svoje nasadené bábky. Hotová UA.
  Keď sledujem všetku tú nenávisť a demoralizáciu, ktorá preniká už aj na ZŠ, pýtam sa, kde je slovenská inteligencia? a čo rodičia? prečo mlčia? to naozaj s tým „progresom civilizovaných“ súhlasia?
  Ako dnes vychováme mládež, taká bude jej budúcnosť…
  A na záver jeden citát:
  -„Slobodu si neváži, kto slobody nie je hoden“.
  /L.N.Tolstoj/