„Ešte nepadla Sýria…,“ povedala Vanga – Miroslav Kamenský

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Bola to odpoveď na otázku, či bude tretia svetová vojna. Assad Putina osobným listom pozval k spolupráci. Bude víťaz vo vojne v Sýrii Rusko? Putin v roku 2014 a 2015 nemal pokryté južné krídlo, preto nemohol venovať plnú pozornosť Ukrajine. Vanga predpovedala vojnu na Ukrajine na jar. Stalo sa. Prinášame sled súvislosti, z ktorých si odpoviete na otázku o tretej svetovej vojne. Tretia svetová vojna sa už začala.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

10 Comments

 1. Veľmi zaujímavý človek, rozhovory s ním sa diametrálne odlišujú od ostatných rozhovorov, vyžarujú akýsi iný pohľad na životné udalosti, je tu spätá múdrosť, úcta k faktom a duchovnu zároveň. Uvítala by som aj monológ od p. M.Kamenského.

 2. Zaujímavé video, len krátke. Pani moderátorka má tie hodiny dosť malé. Nezložíme sa jej na nejaké väčšie? Nie 10 minútové ale 1 hodinové?
  Zaujímava kombinácia vedomostí p. Kamenského. Vešitca, história a geopolitika. Tieto videá my dávajú pohľad na súvislosti.

  Ďakujem.

 3. Pana Kamenskeho velmi rad pocuvam.
  Je to clovek, ktory ma co povedat ,hovori velmi putavo a zaujimavo. Je velmi neprofesionalne , ze mu moderatorka ustavicne skace do reci prizemnymi otazkami a nenecha mu ziadny dlhsi cas na hlbsie rozpracovanie myslienky ci temy. Tento pristup by trebalo zmenit …

  1. S tymto absolutne suhlasim!!! V pripade niektorych hosti, by mala p. redaktorka tie presypacie hodiny zahodit, alebo vymedzeny cas nasobit. Takyto host by si zasluzil aj niekolko hodin a verim, ze by rozpraval zaujimavo a putavo!!!

  2. Som rad, ze si to vsimol aj niekto dalsi, ze moderatorka sa chce „hrat na mudru“, a pritom tym svojim taranim len dokazuje, ze nema o teme nastudovane dost natolko, aby dokoncovala myslienky a vety za hosta, ktory ma temu zjavne nastudovanu tisickrat lepsie..

 4. Skvely host,..Takychto ludi treba pozyvat castejsie.. A najma im nechat priestor na vyjadrenie.. Nie im skakat do reci, neustale ich prerusovat… Moderatorka je na hosta aj na relaciu katastrofalne nepripravena.. Nema potuchy o com host hovori, a napriek tomu mu vstupuje uplne hlupymi vsuvkami do reci….Taha ho z temy na temu, nenecha hosta dokoncit myslienku a vlecie ho hlupou otazkou inam,.. A o chvilu sa zas vracia k povodne nacatej teme….. Je to tak ubohe „moderovanie“ debaty, ze sa to neda ani slusne vypovedat…..