Zmeny v geopolitike môžu znamenať, že Slovensko vôbec nemusí existovať – Štefan Harabin

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Američania hodili cez palubu celú Európu vrátane Ukrajiny. Američania nevbehnú na pomoc Ukrajine, oni sa boja, u nich je občianska vojna, rozklad. Celá zahraničná a bezpečnostná politika je v rukách prezidenta. Platí porekadlo, že keď sa sviňa dostane do zámku, urobí z neho chliev. Minulý rok ohlásil Putin novú obranno bezpečnostnú doktrínu, to je udalosť svetového významu. Putin tým oznámil návrat Ruska z pozície kolónie do pozície veľmoci. Putin to nenahlásil v smere konfrontácie alebo v smere ultimát. V 1997 ste dali prísľub, že sa NATO nebude rozširovač smerom k východu. A už to neplatí. Hranica sa posúva k Rusku. Teraz Putin stabilizoval Rusko a povedal západu dosť. A ohlásil pozíciu Ruska. Keby Američania ustúpili, stratili by tvár. Chcú, aby odpoveď zostala utajená. A oni mohli predstierať, že Rusko chce napadnúť Ukrajinu. Na dezinformáciu využívajú svetové médiá. Takto sa vytvorila legitimita bilaterálnym rokovaniam s členskými štátmi NATO. Fašistický režim bude povalený vlastnými ľuďmi Ukrajiny. NATO vôbec nie je jednotné, čo môže viesť aj k rozpadu NATO. Prvý raz zaznelo z Číny, že v prípade napadnutia Ruska stoja za ním aj vojensky, nie iba obchodne. Budúca hlava štátu môže zmluvu s Amerikou vypovedať kedykoľvek.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

2 Comments

 1. Zoskupenie EÚ, ktoré je spolu s paktom NATO pre pána Fica také dôležité, útočí na rodinu a snaží sa ju rozložiť amorálnosťou, vydávanou za progres… odstraňujú kríže a z kostolov robia div nie nevestince, no na mešity nik nesiaha… A vlasť? zakázali vlajočky vlastného štátu poslancom v europarlamente. Vlastenec je pre elitu, tú, ktorá chce aby sme nevlastnili nič do r. 2030, niečo ako nadávka…Jedno stádo a jeden pastier je cieľom EÚ a pod vedením OSN za použitia armád NATO nám chcú vnucovať svet bez morálky, postavený na lžiach a korupcii, na vojnách, ktoré vedú s novou silou, odkedy rozšírili NATO o nových členov.
  Teror, ktorý nasadili v súvislosti s podvodne vyhlásenou pandémiou a nebezpečné látky, podávané ako vakcína sú vnucované ľuďom napriek zisteniam o ich smrtiacich následkoch. Veľký kšeft pre farmaceutické koncerny hodí pekné sumy aj domácim hrabošom, preto starcom z Davosu plán depopulácie zatiaľ vychádza. Až začnú očkovaní trpieť na zlyhanie imunity a zomierať masovo na zrazeniny, infarkty a neurologické postihnutia, príde čas rátania. Peniaze nie sú všetko a hrozí, že čoskoro nebudú nič. Zradcom ostane len pocit viny, že zapríčinili smrť tisícok ľudí a poškodili zdravotne ešte aj deti…
  Pán Harabin, máte pravdu ako právnik, aj ako človek. Na nepráve nemôže byť postavené právo a s Judášmi nemožno spolupracovať.
  Každý strom vydá svoje ovocie a tým sú činy.
  Pán Fico vie síce riadiť štát, ale bol lokajom zahraničia a jeho obľúbení ľudia nepracovali pre Slovensko. /Napr.Lajčák a Šefčovič, Beňová/
  On by volil Bidena a Demokratickú stranu, bez ohľadu na to, čo má na svedomí…Lebo mu sedí politicky…čo dodať.
  Je to ako keď Pellegrini povedal, že mu je vzorom Mikloš.
  Treba počúvať , čo nám politici hovoria, lebo pod nánosmi napokon vystrčí hlavu pravda.
  Vďaka za perfektného hosťa.