Je potvrdené, že “vakcína“ na COVID bol blud, čo bude ďalej? – Ján Lakota

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Obludné zločiny, ktoré sa odohrali počas COVIDu, sú nepremlčateľné!!! Je len otázkou času, kedy, ako a kde... Verím, že to raz pochopia aj naši politici.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

5 Comments

 1. Pán Lakota je odborník, ktorý hovoril na rovinu veci okolo Covidových klamstiev aj v čase, keď sa väčšina ľudí bála dať dole rúško aj na ulici, takže moja úcta.
  Pani redaktorka Vincoureková sa nielen vizuálne už nehodí na obrazovku, ale svojimi vlastnými vstupmi neposúva rozhovor k profesionálnej úrovni, ale skôr ku uličnému pokecu.
  Redakcia ZVTV – nie je to vaše prvé vysielanie a preto keď hlasitosť vstupov moderátorky je rádovo vyššia ako hlasitosť respondenta pána Lakotu – tak je to hlboko neprofesionálne diletanstvo.
  Len trochu profesionality a výsledok mohol byť o 100% lepší.
  Mainstream zabalí hovno do celofánu a predá ho nadšeným konzumentom ako Nutelu. Alternatíva urobí rozhovor so skvelým človekom a predá ho ako vystúpenie na stužkovej. To je ta chyba, ale.

  1. Prosím vás pani Vincourekovu už by ste mali naozaj vymeniť nedá sa pičúvať, tliacha hovadiny vstupuje do rozhovorou neadekvátne. Alebo nech len položí otázku a nech nič nekomentuje. Bude to lepšie pre Vaše relácie. Už od začiatku sa tam nehodí. Velakrát som kôli nej ani nedopozeral celú reláciu. Prajem veľa dobrých relácii s kvalitnejšou redaktorkou.