Možnosť návratu k suverenite existuje vždy, otázka je, čo to bude stáť a kedy to bude možné – Jozef Prokeš

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Poslancom sa podaril mimoriadny medicínsky výkon, svojím hlasovaním voperovali srdce Európy do análneho otvoru zdochýnajúcej kobyly. Ústava jasne hovorí, čo nemôže byť predmetom referenda. Nie je tam ani slovo o predčasných voľbách. Je dôležité, aby občania SR dali jasne najavo, že si tu nijaké okupačné vojská neželajú. Američania nikdy odnikiaľ neodišli dobrovoľne, pokiaľ ich nevyhnali. Dobré ráno, pani Čaputová! Ak niekto chce poraziť Rusko, musí od neho odtrhnúť Ukrajinu a poštvať ostatné slovanské národy proti Rusku, povedal Otto von Bismarck. Do roku 1998 sa SR rozvíjala a potom prišiel Dzurinda a padli sme na hubu. Už máme iba jednu strategickú surovina a to je voda. Nech si voliči uvedomia, koho pošlú do parlamentu. Kotlebovci zabránili opozícii vyjadriť sa. Veľmi by ma zaujímalo, čo pošepkal vtedy Kotleba Naďovi. Prečo sa opozícia nevie spojiť? Buď majú spoločný cieľ, alebo je ten cieľ úplne iný. Otázka je, či sme už na dne, aby sme sa mohli odraziť. Prečo Spojené štáty trvali na tejto dohode? NATO je v rozklade a tak potrebujú bilaterálne dohody, musia sa etablovať v Európe blízko ruských hraníc. Bezpečnosť Európy by bola možná aj bez NATO. Ukrajina sa do NATO teraz nedostane. Najviac ma mrzí, že Slovania sa nevedia dať dohromady. Dolár nemá dnes väčšiu hodnotu ako papier, na ktorom je natlačený. Všetky sankcie ublížili Západu. Keby to bola pandémia Bielorusko by už neexistovalo.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

One Comment

 1. Civilizovaný Západ to má dobre premyslené.
  Oni pripravia vojnu, ale vojakov, zbrane a vojenskú techniku presunú zo svojho územie do štátov bývalého Východného bloku, ktorý bol pod ruskou zónou vplyvu.
  Ako v tej rozprávke, kde hrdina zabil jednou ranou dve muchy…
  Bolo že to slávy, keď nás vzali do NATO!
  Pre niekoho i dnes, po skúsenostiach a vojnách, do ktorých nás už zatiahli, považuje otázku zotrvania v jeho štruktúrach za otázku, o ktorej sa nediskutuje.
  Poznáme to, vraví sa tomu „na večné časy a nikdy inak“.
  Vôľa národa je tu nepodstatná, kto sa chce dostať do čela, musí byť jednotný so zjednotenou Európou, a to vo v š e t k o m.
  Preto sme unisono hlasovali za sankcie proti RF aj za iné podlosti. Presne ako to o Slovanoch napísal F.M. Dostojevskij.
  On naozaj poznal našu dušu, ktorá si dokáže ospravedlniť každú zradu.
  Pán Prokeš, vďaka za zaujímavý rozhovor.