Hovorme spolu – Juraj a Ladislav Matyinkovci

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Juraj a Ladislav Matyinkovci z Maduáru sú autormi výzvy Hovorme spolu – zvtv im dáva priestor na prezentáciu a pridáva sa. Na Slovensku chýba diskusia, RTVS si neplní úlohy zo zákona. Na obrazovkách sa prezentujú stále rovnakí pochybní odborníci, vďaka ktorým sme na tom stále rovnako zle v porovnaní so svetom. Pridať sa k takejto pozitívnej výzve chce dnes už občiansku odvahu. Po zásahu z tretej strany sa už traja signatári zo šoubiznisu vzdali. A kultúrna obec mlčí, dokonca sabotuje myšlienku diskusie.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Pridajte komentár

13 Komentárov

  1. Tiež Vám i nám držím palce. No obávam sa, že klamstvá. manipulácie, cenzorstvo a zastrašovanie budú vrcholiť práve koncom mesiaca…. Zostane už len možnosť. aby sme všetci „prehovorili spolu“ na námestiach.

  2. Držím palce páni bratia 🙂 Veľmi podporujem iniciatívu, zdieľam info, komu má zmysel zdieľať (ešte dosť ľuďom má!), petíciu som podpísala a som zvedavá na 28.10. o 20:00. Ako sa dozviem kedy a kde sa diskusia dá sledovať? Pozdravujem z Ružinova, tiež soboťanka Andrea. Ps: Prístup moderátorky Hanzel-Kovačič a SME mi nie je sympatický a nepovažujem ho za profesionálny ani slušný presne z dôvodov, ktoré ste v rozhovore uviedli aj vy.

  3. super! ako moderator by sa k vam naozaj hodil! no tak hovorme spolu. len skoda, ze 90% z tych co maju opacny nazor ako my „antivaxeri“ tak hovorit nechce. nechcu vystupit zo svojej komfortnej „pravdy“, boja sa ze by zacali lutovat svoje rozhodnutie?
    drzim palce aby sa to podarilo zorganizovat, po takej diskusii by podla mna museli politici ujst na sukromne ostrovy lebo samotni ockovani by ich chceli zlyncovat a „pandemia“ by bola do 5 minut skoncena. ved stacilo video kde bolo vidno mikasov urad ako tam ludia nedodrzuju vlastne opatrenia aby aspon deti na ZS nechali na pokoj!

    1. dakujeme, sme radi, ze sa rozhovor pacil. A hovorit spolu budeme uz 28.10.2021 o 20:00 🙂 (nie 24 ako uvadzame vo videu – takze mala oprava).Uvidime ako zareaguju nasi „vladni“ odbornici na pozvanky, ale v diskusii budu, ci uz osobne, alebo prostrednictvom svojich vyhlaseni – nastastie za 18 mesiacov toho nahovorili uz dost 🙂

  4. Skvele video,. .. osobitne ocenujem, ze tymto panom neskakala do reci (ako ma standardne vo zvyku) pani moderatorka Vincourekova.. Dokonca mam silny pocit, ze minimalne jeden z bratov by sa uplatnil ako moderator ZVTV uplne v pohode.. Jasne, logicky a kulturne oznamili co mali v umysle, ..A tak to ma byt. Super.