Hovorme spolu – Juraj a Ladislav Matyinkovci

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Juraj a Ladislav Matyinkovci z Maduáru sú autormi výzvy Hovorme spolu – zvtv im dáva priestor na prezentáciu a pridáva sa. Na Slovensku chýba diskusia, RTVS si neplní úlohy zo zákona. Na obrazovkách sa prezentujú stále rovnakí pochybní odborníci, vďaka ktorým sme na tom stále rovnako zle v porovnaní so svetom. Pridať sa k takejto pozitívnej výzve chce dnes už občiansku odvahu. Po zásahu z tretej strany sa už traja signatári zo šoubiznisu vzdali. A kultúrna obec mlčí, dokonca sabotuje myšlienku diskusie.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Pridajte komentár

13 Komentárov

  1. Tiež Vám i nám držím palce. No obávam sa, že klamstvá. manipulácie, cenzorstvo a zastrašovanie budú vrcholiť práve koncom mesiaca…. Zostane už len možnosť. aby sme všetci „prehovorili spolu“ na námestiach.

  2. Držím palce páni bratia 🙂 Veľmi podporujem iniciatívu, zdieľam info, komu má zmysel zdieľať (ešte dosť ľuďom má!), petíciu som podpísala a som zvedavá na 28.10. o 20:00. Ako sa dozviem kedy a kde sa diskusia dá sledovať? Pozdravujem z Ružinova, tiež soboťanka Andrea. Ps: Prístup moderátorky Hanzel-Kovačič a SME mi nie je sympatický a nepovažujem ho za profesionálny ani slušný presne z dôvodov, ktoré ste v rozhovore uviedli aj vy.

  3. dakujeme, sme radi, ze sa rozhovor pacil. A hovorit spolu budeme uz 28.10.2021 o 20:00 🙂 (nie 24 ako uvadzame vo videu – takze mala oprava).Uvidime ako zareaguju nasi „vladni“ odbornici na pozvanky, ale v diskusii budu, ci uz osobne, alebo prostrednictvom svojich vyhlaseni – nastastie za 18 mesiacov toho nahovorili uz dost 🙂

  4. Skvele video,. .. osobitne ocenujem, ze tymto panom neskakala do reci (ako ma standardne vo zvyku) pani moderatorka Vincourekova.. Dokonca mam silny pocit, ze minimalne jeden z bratov by sa uplatnil ako moderator ZVTV uplne v pohode.. Jasne, logicky a kulturne oznamili co mali v umysle, ..A tak to ma byt. Super.