Korona kríza je založená na to, aby sa prešlo z toho nepriameho riadenia na priame uplatňovanie moci – Juraj Tušš

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Keď poslúchaš, máš všetky výhody. Pre neposlušných sú tu tresty. V globálnom svete. Treba sa pozrieť na politiku zo širšieho hľadiska. Moc je schopnosť riadiť uplatnená v praxi. Moc má päť stupňov moci. V histórii sa ukázalo, že takí faraóni, múdri, osvietení vedeli viesť ľudstvo tisíce rokov. Mali jasný cieľ. Potrebovali zaľudniť svet. Boli to prví globalisti. Po faraónoch sa o globálne veci starali poradcovia kráľov a cisárov. Dnes sú skrytí a z úzadia riadia svoje bábky. Korporátna elita, bohaté rody, kolonizácie. Ale vznikala aj ľudská elita, ktorá sa dostávala spod útlakov. Ľud si uvedomil akú má silu. Psychopati a devianti však vládnu naďalej. Momentálne prebieha boj korporátnej elity s ľudskou elitou. Putin prišiel v čase zlomu. Zvrátil situáciu. Tlak na spotrebu je obrovský a je nás osem miliárd. Finančná pyramída sa začína rútiť. Nové trhy na odbyt nevznikajú. Treba prejsť z ideologického riadenia na priame riadenie. A to zažívame teraz. Rusi začínajú hrať svoju hru. Globalisti to ešte sledujú, aby nenastala globálna katastrofa. Rusi nebojujú, ale odhaľujú falošnosť západu. Aj keď sa zdá táto doba napätá, nesmieme sa báť a nechať sa rozdeliť.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

7 Comments

  1. Toto sa nedá počúvať !!! Vincoureková stále skáče do reči a ukončieva hosťovi vety. Prosím vás, urobte s tým niečo, lebo degraduje celú reláciu. Ona je ako Makara v RTVS – vkladá slová do úst hosťovi. Strašné.

    1. Presne tak, 100% suhlas… Pisem to tu v jednom kuse, ze moderatorka si nevie zahryznut do jazyka…Skace hostom do reci, doplna za nich myslienky, odbieha v polovici vety k uplne inej teme… Jednoducho je to totalne neprofesionalne…Od sameho zaciatku fungovania tohto projektu je tomu tak… A mozme vypisovat kolko chceme, vedenie ZV TV nie je schopne zjednat napravu………… Pritom si tento projekt kazdy mesiac platime… Takze sa spravaju presne rovnako ako RTVS,… mozes si ich platit, ale oni si budu robit co chcu, zakaznik im je ukradnuty..

  2. Chcel by som vysvetlenie, prečo Kaliňák mal 69min a niektorí majú len 20min. Podľa mňa každý má toho veľa, čo by chcel povedať a je nespravodlivé, keď sa raz sledujú hodinky a raz nie. Taktiež by som chcel poprosiť pani moderátorku, aby nedopĺňala vety svojich hostí. Narušuje to sled myšlienok a pôsobí to rušivo.