Nerozvíjame sa celostne – Emil Páleš

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Nerozvíjame sa celostne. Skutočný pokrok je len pokrok v rovnováhe všetkého. Každý technický vynález musíme vyvážiť novými cnosťami a schopnosťami, inak nás vynález zruinuje.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

7 Comments

  1. Konečne má pán Páleš miesto v nejakej slovenskej televízii. Poprosím určite častejšie venovať mu relacie. Môžme byť Slováci hrdí na to, že máme takéhoto múdreho človeka medzi nami, raz bude cenený minimálne ako Komenský a mali by sme sa ním inšpirovať.

  2. V závere ste dostali pána doktora Páleša riadne do úzkych. On sa totiž pravdepodobne niektorými malichernosťami ani nezaoberá a bolo vidieť, ako sa úporne snažil nájsť tú najpravdivejšiu odpoveď. (Až som chvíľu spolu s ním trpel.) Tiež sa snažil čo najpravdivejšie uviesť, že sofiológia nie je vedou. Jednoducho je to človek pravdy, alebo neustále hľadajúci pravdu a toto by malo byť pre nás inšpirujúce.

  3. Emil Páleš vo svojích výpovediach prináša vždy inšpiratívne a hodnotné myšlienky. Rád si ho vypočujem, alebo načítam. Oceňujem aj redaktorov štýl nechať hosťovi dostatok času na vyjadrenie, čo sa teda o E. V. povedať nedá. Ale tamto riešim vypnutím relácie:)

    1. Presne tak, ja takisto vypínam reláciu kde pani Vincoureková vkuse skáče hosťom do reči, dokončuje za nich myšlienky, vkladá im do úst svoje vety.. Je to jedna katastrofa, žiaľ.. Jej články v časopise si prečítam rád, ale keď moderuje rozhovory ona, to buď vypínam v polovici, alebo škrípem zubami :-))

  4. Fajn rozhovor, konecne normalny moderator, ktory neskace hostom do reci ako pani Vincourekova.. Skusobne som si obnovil podporu pre tento projekt. Budem sledovat vyvoj. Akonahle zas bude pani moderatorka skakat ludom do reci, a vnucovat im svoje myslienky, tak moja podpora skonci..