Šíri sa totalitárna cenzúra – Eduard Chmelár

Načítavam video...

  Podcast

Načítavam video...

Dejiny žurnalistiky sú dejinami propagandy. Sloboda slova je vážne ohrozená. Rozmáha sa extrémny centrizmus s prejavmi mimoriadnej neznášanlivosti a s minimom povolených tém na diskusiu. Mediokraciu riadia skupiny oligarchie prostredníctvom politikov. Ak si môžu dovoliť vypnúť amerického prezidenta, čo myslíte, že urobia s vami? Slovensko pohltila politická negramotnosť, aj preto si ľudia zvolili užitočného idiota. Demokracia nie sú len voľby.

 

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

4 Comments

 1. Existuje skupina ľudí za oponou, ktorá sa síce k neonacizmu oficiálne nehlási, ale všetkých a všetko kontroluje a ovláda skrze peniaze svojich bánk a obrích korporácií, ktoré prevzali moc a riadia nielen jednotlivé vlády, ale aj nadnárodné organizácie ako OSN, WHO, WTO, SB a i.
  Žijeme v dobe, keď demokracia končí a nastupuje totalitná diktatúra.
  Veď čo je to iné, keď p o v i n n e vnucujú ľuďom
  e x p e r i e n t á l n e vakcíny? nie je to náhodou návrat fašizmu?
  To predsa robil Mengele! Ten robil neľudské pokusy na vybraných skupinách, zraniteľných a označených žltou hviezdou.
  Jeho dnešní nasledovníci už idú po všetkých, siahajú na deti, rodičov i starých rodičov, lebo svet je podľa fašistických eugenikov preľudnený, naplnený ľuďmi nadbytočnými a zbytočnými…
  Atak aj začali. Starými ľuďmi v DSS a invalidmi v Ústavoch pre postihnutých, v LDCH…
  A tu sme došli k túžbe pani Čaputovej, aby sa ľudia na Slovensku nebáli umierať.
  /Zdá sa, že jej ktosi pred 2 rokmi požičal vešteckú guľu./
  To, ako nedovolila veteránom, aby na Slavíne položili kyticu spolu s ňou, je už len bonbónik…nezabudnuteľné intermezzo, ktoré silne pokrivilo jej presladený prezidentský obraz.
  A ponúknuť do veľkej hry suverenitu nášho malého štátiku je konečnou bodkou, ktorou svoju prezidentskú činnosť korunovala.