Dravec je ako milenka, musí dostať všetko čo potrebuje – Filip Bielik

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Učarovali mu sokoliarske vystúpenia, dnes ho živia. Sokoliarstvo je vyslovene o tom, že my sme so sokolom partneri a pomáhame jeden druhému. Sme Sokoliari kráľa Svätopluka, okrem sokoliarstva oživujeme aj históriu Veľkej Moravy. Svätopluk bol známy sokoliar. U nás je jediná základná sokoliarska škola na svete. Najdôležitejšie pri práci s vtákmi je trpezlivosť., aby s nami bol- Musí sa mať dobre a nesmiete ho trestať. Rád pracujem s krkavcami, to sú spevavce, nie dravce. Tie sú iné, majú cit k človeku, prídu k nemu nie kvôli mäsu, ale iba tak. Sú to najinteligentnejšie vtáky. Dokážu rôzne triky. Orol je moja srdcovka. Lov s ním je skvelý. Sokol je zasa veľmi vznešený. Dá sa k nám hocikedy pridať, sídlime pod Oravským hradom.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

3 Comments

  1. Skvelý hosť, a otrasná, neokrôchaná moderátorka – ako obvykle… Skutočne by si zaslúžila po papuli za to akým spôsobom neustále skáče hosťom do reči…Hosť ešte len začne odpovedať na predošlú otázku a táto otrasná neprofesionálna ženská mu v polovici vety okamžite skočí do reči ďalšou otázkou… To je správanie na úrovni najprimitívnejšieho bulváru…

    1. Milí pán nemusíte to isté písať skoro pri každom videu. Áno opakovanie je matkou múdrosti ale ťažko povedať či aj tekéto opakovanie patrí sem. A čítal som že potrebujú nového moderátora tak sa prosím vás skúste prihlásiť.

      1. Vy sa najskôr naučte základy pravopisu a potom skúšajte poučovať druhých. Nikto vás nenúti moje komentáre čítať. A pokiaľ ja viem, tak zatiaľ máme slobodu prejavu, takže ja si dovolím napísať pod každé jedno video čo si o ňom myslím. Vy si láskavo myslite čo chcete a nestarajte sa do toho čo si myslí niekto druhý. Namiesto toho si prelistujte príručku slovenského pravopisu.. Keď sa doučíte slovenský pravopis aspoň na 3- tak sa znova prihláste.