Vládu treba postaviť pred vojenské súdy – Róbert Švec

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Existujú dva typy politikov: tí, ktorí pracujú pre štát a národ a tí, ktorí pracujú proti. Slovenské národné sily nespája nič. Opozícia formálne bojuje s nariadeniami, no zároveň ich rešpektuje. Máme tu vládu okolo Matoviča, ktorá je vládou amatérov a protislovenských asociálov - jej členov treba postaviť pred vojenské súdy.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

5 Comments

 1. Suhlasím, dá sa robiť politika nezávisle, ale v zoskupení iných štátov zo Strednej Európy, preto sa treba odtrhnúť od tohto kolonizátorského spolku EU, kde nás vnímaju len ako otrokov, na odoberanie detí pre svojich homošov a pre zábavky pre zapadných pedofilov politikov a ženy zo CEE na sexuálne služby, keďže ich ženy sú škaredé telom aj tvárou. Preto je nevyhnutné vystúpiť do 3 rokov ,keďže v 2025 tu chcú zaviesť digitálne euro, a urobiť z nás väčších otrokov. Treba sa začať organizovať a rozbehnuť to s Polskom, Madarskom a Rakuskom. Švajčiarsko a Rakúsko sú neutrálne, preto je možné začať diskusiu a vystúpiť aj z NATO. Môže získať aj 5% len musí robiť lepší politický marketing, začať získavať členov v mestách a dať si poradiť profesionálmi a možno aj trochu zmeniť názov PS, kedže ak je tam nejaké slovo ako slovenská- bude to biť do očí neoliberálom a automaticky ich označia za fašistov a nacionalistov. Nemusia ich tak provokovať a Slovač bude aj tak vedieť,že ide o národnu stranu, ktorá bojuje proti zapaným kolonizátorom. Má na to pán Švec, lebo vie vystupovať, dobre vyzerá, a ten účes mu sekne.

 2. Päť miliónový štátik že si bude robiť politiku sám pre seba?
  Ani východ ani západ…?
  Pán Švec asi verí, že naša budúcnosť je vo vzduchoprázdne a tam nás možno aj chce nasmerovať.
  Nemyslím, že to je cesta pre Slovensko.
  I keď beriem do úvahy, že tí čo nás r.1918 poskladali, nás teraz chcú rozobrať a postaviť kamsi do vzduchoprázdna, kde nebudeme mať ani vlastnú zem pod nohami, ako to je rozbehnuté na Ukrajine.

 3. Reči sa hovoria,chlieb sa je.
  „Idete do zápasu“-s 0,9% alebo 1,2%?
  Ako môžete niečo dokázať,keď neviete presvedčiť ľudí? Sako,biela košeľa je málo na to robiť politiku.
  K saku a bielej košeli ten Váš účes pasuje ako montérky k lakovkám!😀😀😀