Čaká nás nové usporiadanie sveta – Štefan Harabin

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Myslia si, že nikdy nebudú stíhateľní, ale to je veľký omyl. Ani skladba Ústavného súdu nebude večná. Dôjde k preformátovanie sveta. Kedy sa spojí Rusko, India, Čína, južná Afrika, Brazília. Argentína.. Toto spojenectvo pokrýva cez 50% svetových trhov, USA, Kanada...ani tretinu. A naši nezodpovední politici idú do konfrontácie s nimi. Raz príde doba, kedy sa spravodlivosť napraví. Konkrétnymi trestnými činmi je aj to, ak ženú ľudí do vojny, alebo do chudoby. Rostasa chcú stíhať za vlastizradu, nech to redaktorka alebo pani Vášaryová dokážu, ale nijaké dôkazy nemajú, lebo nič také nespáchal. Žilinka by ich mal stíhať. Štrassburgský súd je teraz politický. Preto Rusi vystúpili z Rady EÚ. Rada EÚ nemá bez Rusov opodstatnenie. Koalícia chodí na americkú ambasádu spredu a opozícia zozadu. Rusi majú dôkazy o tom, že Eset spolupracuje so CIA. O chvíľu budú v Európe prídelové lístky. Vypínanie webov je neústavné. Rusko obnovuje svoju suverenitu a sféru svojho vplyvu. Anglosasi už Slovanov raz hodili cez palubu. Európska únia zanikne. Môže sa stať, že príde Trump. Dolár skončí, NATO skončí.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

9 Comments

  1. Ďakujem 😉
    PS: Pán Harabín – ja Vám fandím, lebo si myslím že predstavujete nielen úprimnú snahu pomôcť našej krajine ale máte dosť vzdelania a rozhľadu na to aby ste mohol hovoriť a pritom sa správať kultúrne.

  2. Zas len skace do reci tato osoba hostovi, to je neskutocne nieco… !!!
    Nie som nejaky prilisny fanusik Harabina, ale uz z elementarnej ucty k hostovi by som si nedovolil dokoncovat za neho vyslovene vety.. Ved to je cosi tak primitivne a ubohe… Ta moderatorka sa vidi kdesi medzi skolakmi na prvom stupni, tak kazdeho hosta opravuje, dokoncuje jeho vety, neustale kazdemu jednemu skace do reci… Uz konecne najdite ineho moderatora, lebo tato osoba len kazi meno ZVTV…

    1. Bohuzial musím súhlasiť:-( veľmi casto prezentuje svoje názory a popravde je dôležitý hosť a co chce povedat… nepočúvam rozhovory kvôli tomu, aby som sa dozvedela niečo o moderátorovi, ak samozrejme nie je v úlohe hosťa a vyberiem si, že má jeho názory zaujímajú:-)