Budem žalobca. Títo ľudia sa budú musieť zodpovedať za svoje zločiny – Ján Lakota

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

To sú medicínske sprostosti, čo sa tu prezentujú. Medicínski primitívi sú ľudia, ktorí dookola melú o tom, čomu nerozumejú. Melú mantry. Z povinného očkovania nemôže mať úžitok nikto. Na začiatku, keď sa šírila medzi ľudí hrôza z najsmrteľnejšieho vírusu aký kedy poznalo ľudstvo, za osem mesiacov zomrelo na Covid 19 sto ľudí. Po zločinnom a násilnom testovaní miliónov ľudí zomrelo na dôsledky respiračných ochorení dvanásťtisíc ľudí. S výsledkami testu, ktorý je validný iba v čase odberu, chodili a mnohí šírili vírus štrnásť dní. Tento akt nemal nijakú medicínsku ani odbornú hodnotu. Potom sme museli zameniť rúška za respirátory, to ten vírus zoštíhlel? Po mediálnej masáži a šírení strachu sa nahnali milióny ľudí pod hroty striekačiek. Ideme do neznáma, nevieme čo to urobí o rok, o štyri, o osem. Obrazy z nemocníc sú nemorálne a majú jediný cieľ šíriť strach. Ľudia padnú na kolená a vytvoria z nich beztvarú poslušnú masu čakajúcu na almužnu. Keď budeme mlčať páchame rovnaký hriech ako oni. Očkovať experimentálnou vakcínou teraz deti je zločin.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

20 Comments

 1. kks cucá si p.čoviny z prsta a len tak mu to žerete lebo vás už nejak tie rúška nebavia a tieto „názory“ vám to tak nejak potvrdzujú že ich vlastne nemusíte nosiť
  ani som to nedopozeral, som si len overil prvú p.čovinu a vypol som ho
  „do 31. októbra zomrelo na covid 100 ludí“
  Fakt? presne sto? Tak to je aká náhoda nie? no nie nech sa páči…
  https://www.kurzy.cz/koronavirus/slovensko/data/

  26.10.2020 = 159 ludí zomrelo
  Ide do „telky“ mudrovať a ani si nepozrie presné čísla, lebo vie že takým tupelám čo to žerú to stačí. „Sto“, to poznajú, „sto päťdesiat deväť“, to už by ich mohlo vyplašiť lebo je to komplikovanejšie. To je jedna vec, a druhá vec, pán doktor zabudol dodať že do teraz zomrelo na SVK už vyše 18000 ludí – a to je pri neustálych opatreniach a ako takom očkovaní.

  Choďte do p.če aj s vašimi tinedzerskym rebelantstvom proti „systemu“, pravdohladaci pojebani

 2. úprimne súhlasím z pánom doktorom ja to tiež ignorujem v pohode , nenosím respirátor len v obchode aby som dostal chlieb nikdy som nebol testovaný ani očkovaný ani nebudem tak tiež celú tak zvanú pandémiu považujem za zločin a pevne verím že strojcovia budú obžalovaný a potrestaný , posledné nápady týchto zločincov o rozdeľovaní očkovaných a neočkovaných som nebral vážne do reštaurácie nemusím prežijeme a však vznikol zvrat a veľké prekvapenie dňa 23.decembra 2021 som navštívil obchod KIK v Zlatých Moravciach z úmyslom kúpiť nejaký darček pre manželku je to obchod zo všeličím textil a podobne tu pri vchode ma privítala predavačka že aby som predložil kovid pas ja že zopakujte čo nerozumiem ,ona zopakovala kovid pas , ja že čo je to , ona že doklad o očkovaní , ja že vy ste doktorka ? ona že nie , ja že kto vám to prikázal ? ona že tí tam hore , ja že vy si odháňate zákazníkov , ona že za to nemôže , ja že ale nebudete mať tržbu , ona že to nie je jej vec , ja som odišiel ale už to neberiem ako srandu to presiahlo hranicu únosnosti je to tu je to otvorený fašizmus tu sa už musíme začať brániť , zločincov identifikovať aby neunikli trestu ,takéto nezmyselné veci len 30 metrov vedľa je Kaufland z potravinami kde sa hemžia zákazníci tisíce za deň tam môžu aj neočkovaný tam sa nikto nenakazí , tieto metódy vznikli len v choromyseľnej hlave

  1. Som rad, ze si to skakanie do reci hostom zo strany moderatorky vsima aj niekto iny.. Od sameho zaciatku vysielania ZVTV na to upozornujem a nikto to tam neriesi.. Sem-tam sa zda ze sa pani Vincourekova na 5 minut dokaze kontrolovat, ale vo vseobecnosti je to jedna katastrofa… Nebyva moc pripravena na hosti, a neustale im skace do reci ako keby bola relacia „o pani Vincourekovej“ a nie o nazoroch hosti.,.

 3. áno, mal by zasadnúť občiansky súd a tak ako v Izraeli, odsúdiť tieto fašistické praktiky a týchto plagiátorov z vlády. Zároveň treba masovo šíriť cez sociálne siete pravdu, akú hlása MUDr Lakota a iní holistickí doktori, a prečo nepoužiť aj ruské sociálne siete, keď sa to z amerických maže, takisto nejaký výtlačok novín- letákov by sa mal v každom regióne dostať ľuďom do schránok, takisto viac spolupracovať aj v rámci zvtv s pravoslávnymi kňazmi, ktorí to sami verejne odcudzujú, na rozdiel od katolíckych, ktorí podporujú sami tento apartheid a ešte to považujú za normálny stav, keďže Bergoglio je za očkovanie.

  1. Roznášať by to šlo a aj lepiť na stĺpy (ako dlho by to tam ostalo ?), lebo človek musí byť dnes maskovaný a nemusí sa báť kamier pokial sa nenajdu priliš iniciativni policajti, lebo potom bohužiaľ riskuje CPZ-ku a kamerové záznamy sa „záhadne strácajú“ a zapisnice sa po zmene Trestného zákona už nesmú použiť ako dôkazový materiál pri brutálnom zaobchádzaní.

 4. Pana Doktora sledujem uz od jeho prvych clankov v Zem a Vek, patria k mojim najoblubenejsim, resp. „k povinnym jazdam“. Putavou a beznemu cloveku zrozumitelnou formou dokaze opisat rozne zlozite veci, cim si clovek hravo rozsiri svoje obzory. V sucasnej situacii si ho naozaj vazim o to viac, ze patri k odvazlivcom, ktori sa z pozicie vystudovaneho odbornika s dlhorocnou praxou neboja hovorit pravdu. Sympatizujem s nim a davam pred nim klobuk dolu.

 5. Veľa škodlivej propagandy šíria ľudia, ktorí majú vzdelanie v oblasti zdravotníctva, sami v tej oblasti pracujú a napriek tomu propagujú niečo také nebezpečné ako sú e x p e r i m e n t á l n e mRNA vakcíny proti Cov19.
  Ukázalo sa totiž, že nie sú ani bezpečné ani účinné tak, ako sa tvrdilo.
  Nielen, že očkovaní môžu chorobu dostať, môžu ju aj ďalej šíriť a môžu na ňu dokonca aj umrieť…
  Napriek týmto skúsenostiam pokračuje snaha o povinné očkovanie ľudí, o ktorých by radi rozhodovali politici, ktorí nemajú šajnu o jedinečnom dare prirodzenej imunity, ktorú každý človek dostal do vienka pri narodení.
  Mnohí odborníci, zainteresovaní v propagácii tejto očkovacej mašinérie, sú podozriví zo stretu záujmu, lebo sú na výplatných listinách farmaceutických firiem, sú členmi známych inštitútov, cez ktoré robia svoju kariéru…
  Mali by zapojiť svoje svedomie a prestať s tým nezákonným nátlakom na ľudí a mali by nechať na každom, či sa chce podrobiť nebezpečnému experimentu od firiem, ktoré už museli platiť mld dolárov za vážne poškodenia a smrť, ktorú spôsobili ich vakcíny a lieky.
  Vďaka pán doktor, že patríte do tábora tých, ktorí ľudí chcú zachraňovať, ktorí majú svedomie a úctu k pravde.
  Pravda sa nedá umlčať, hoci sa totalitné diktatúry o to snažia a SR sa dnes, žiaľ, čoraz viac podobá na diktatúru, kde o našich životoch chcú rozhodovať
  nevzdelaní plagiátori s kúpenými titulmi.
  Prajem príjemnésviatky, nech zavládne pokoj , porozumenie a vzájomný rešpekt medzi ľuďmi, mier a spolupráca medzi národmi.

 6. ,,Poznaj pravdu, pravda Ťa oslobodí“
  Povrchnosť, pohodlnosť a totálna závislosť od systému bráni ľuďom hľadať pravdu. Je mi veľmi ľúto, že ešte stále veľa mladých ľudí pravdu nehľadá. Dokonca ju odmietajú, aj keď je im priamo ponúknutá. Ako ďaleko toto šialenstvo musí zájsť, aby pochopili!?Bojím sa, že pre veľa z nich je už neskoro a z vakcivlaku už nebudú môcť vystúpiť a zo slobody sa stane otroctvo, závislosť a to najhoršie podlomené zdravie. Pán Lakota ste čestný, priamy, múdry a veľmi statočný človek. Ďakujem Vám!

 7. Váž.pán Lakota, veľmi si Vás vážim, ĎAKUJEM BOHU, že STE! Kiežby naše Slovensko malo viac takýchto čestných, statočných a rozumných ľudí. Je potrebné poďakovať aj ZVTV – p. Rostasovi a ostatým okolo neho. Život sa každému zmenil, to čo robia zločinci
  s ĽUDSTVOM je strašné. Skončí to niekedy? A či sme už naozaj v apokalypse ? Prajem celému svetu POKOJ na duši, ostaňme prosím Človekom!

 8. ďakujem opäť za rozumné a povzbudivé slová… veľmi si ich vážim a cením….presne tak pán doktor… musíme sa vrátiť k samizdatu ako za socíku.. to je jediná možná cesta…masmédiá sú skorumpované a predajné .. internet nám žiaľ nepomáha tak aby sa v ňom rozumne šírila osveta, lebo je tiež cenzurovaný.. časopisy napr. Z aV si kúpi ima malá časť ludí.a tak nám zostáva iba papierová klasika…. uvažoval som nad tým v mojom mestečku a potešilo ma, že máme podobné myšlienky…