Očkovanie proti covid-19 predstavuje väčšie riziko ako samotný vírus – Ján Lakota

Načítavam video...

  Podcast

Načítavam video...

Neexistuje žiaden medicínsky dôvod, aby sa ľudia delili na očkovaných a neočkovaných. Od marca do októbra 2020 uzavreli štát kvôli prípadom úmrtí, ktorých nebolo viac ako sto. Ak by mala vakcína proti tetanu toľko nežiaducich účinkov ako tie proti koronavírusu, asi by sa väčšina ľudí očkovať nedala. 

 

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

3 Comments

 1. Počul som rozhorčený názor Fica, keď sa ohradzoval prečo sa bráni NEZAOČKOVANÝM vstup do priestorov, kde sa pohybujú zaočkovaní a tí čo COVID prekonali, aj keby nezaočkovaní boli testovaní a sú totálne zdraví. Však nikoho neohrozujú! Tvrdí. No práve o to ide, že práve TÝCHTO ohrozujú ZAOČKOVANÍ a tí čo COVID prekonali ak sa opakovane nakazili. Málo sa prízvukuje, že očkovanie neznamená NEMOŽNOSŤ SA NAKAZIŤ. Vyzerá to tak, že COVID môže opakovane nakaziť toho kto už raz bol nakazený, ale aj očkovaného. No očkovanie je nástrojom ktorý organizmus „trénuje“ ako sa chrániť. Choroba sa síce nerozvinie do smrteľného štádia ale práve očkovaní môžu nakaziť nezaočkovaného – a tým zabiť ho!!! Akosi sa zabudlo ako Európania kynožili amerických Indiánov. Choroby voči ktorým boli Európania odolní boli prenesené do Ameriky „zdravými“ nositeľmi choroby. Umreli ich milióny. S COVIDOM sa deje to isté. Zaočkovaní sú „zdravými“ nositeľmi choroby (keď sa neskôr nakazia) aj keď si to neuvedomia. Je to rovnaké ako keď NEzaočkovaný je prenášačom choroby prvých cca 5 dní pred tým ako pocíti prvé príznaky nákazy na sebe. Rozdiel je v tom, že NEZAOČKOVANÝ v sebe vypestuje viac klonov vírusu. Prečo? Lebo jeho organizmus ho nespoznal a dôvod na boj ešte neprišiel.

 2. Všetka česť lekárom, ktorí ostali verní Hippokratovej prísahe a nespreneverili sa svojmu jedinečnému poslaniu.
  Za každých okolností slúžiť pre dobro pacienta, pomáhať mu chrániť jeho zdravie a život.
  V tejto dobe je zvlášť vzácne natrafiť na takých obetavých doktorov, ktorí nie sú na predaj.
  Vďaka Vám, pán doktor Lakota. Každý dobrý skutok sa zaráta až príde čas, rovnako ako sa aj zlým zarátajú ich činy.
  Rada by som dala do pozornosti takú malú zaujímavosť.
  Všimnite si, ako sa podobajú tváre charakterných a statočných ľudí. Keď ste v ich prítomnosti akosi prirodzene viete, že im môžete veriť.
  A rovnako je to s tváram tých druhých, ktorí šíria zlo, lži a nenávisť.
  Keď na nás sypú svoje klamstvá, vypínam ich hlas a je to úľava. Treba sa vyhýbať všetkému toxickému, to je najlepšia obrana.