Národ vie, čo je dobré a čo je zlo. Strach je však zlým radcom – Branislav Becík

|

Národ žije zle. Postavil sa vláde. Písal premiérovi, odpoveď nedostal. Ako starostovia lúštili odkazy z tlačových vystúpení vlády. Potravinová sebestačnosť sa znižuje. Zdravé jedlo je základ zdravia národa. Prečo na našej ornej pôde hospodária zahraniční farmári?

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

3 Comments

 1. Pán Becík, je oslovenie ktoré vyjadruje všetko, aj keď to oslovenie Pán by nemalo mať veľké iba prvé písmeno ale všetky, takže PAN Becík, taký ako Vy sú pre tento národ nádej, taký ako Vy sú dušou, duchom národa.
  Ďakujem že ste.

 2. Pokiaľ sú na Slovensku ešte takí ľudia ako je pán Becík, má Slovensko nádej.
  Vedel by pre poľnohospodárov urobiť viac, ako súčasný minister, ktorý je len jeho ďalším likvidátorom.
  Ani Ficova vláda sa v tejto oblasti, žiaľ, nevyznamenala.
  Vsadila na automobilky a najúrodnejšia pôda padla na tento osudový omyl. Pôda, čo nás má živiť, je zaliata betónom a nezriedka sa musela
  o d v o d ň o v a ť, kvôli spodnej vode…automobilky…zahraničné obchodné reťazce…
  Tuposť riadiacich zložiek volá do neba.
  Pán Becík, nech Vás žehná Boh a pomáha Vám vo Vašich úsiliach. Vaše meno dnes pozná celé Slovensko a dúfam, že mu tá pamäť vydrží do volieb.
  Prichádza čas, keď automobilky skrachujú do jednej a Slovensko, ktoré vsadilo všetko na túto falošnú kartu, zbadá svoju chybu…žiaľ, po funuse…
  Zišlo by sa v nových voľbách zvoliť nových ľudí, ktorí prestanú voliť agentov cudzej moci, čo napomáhajú ničiť náš štát a všetko pronárodné potierajú.