FBI vyhlásila, že Covid-19 pochádza z laboratória – Soňa Peková

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Nové dôkazy ukazujú, že Dr. Anthony Fauci si objdnal vedecký článok, aby vyvrátil teóriu úniku z Laboratória vo Wuhane. FBI vyhlásila, že Covid-19 pochádza z laboratória nie z trhu. Čo je Nová pandemická zmluva a čo nám ešte v rámci pandémií hrozí.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

7 Comments

 1. Klobuk dole p. Sona pred vasou odvahou, clovek by neveril kolko odvahy v krehkej zene.
  Nezostava mi nic ine nez citovat Gandalfa “tak sa mi zda ze v tom hobitovi sa skryva viac odvahy nez sa na prvy pohlad zda”

 2. Pani Soňa, dovoľte mi takto Vás osloviť.
  Ste mi tak vzácna, obdivujem Vás, mám k Vám rešpekt a úctu a predsa je moje oslovenie – ako by sme sa poznali. Patrí Vám VĎAKA a ja verím, že Vám náš STVORITEĽ dal nielen múdrosť, vytrvalosť, ale aj silu a odvahu povedať nám všetkým PRAVDU.
  Nech ste naďalej pod ochranou nášho STVORITEĽA – O N
  je s Vami a dá Vám silu, kráčať po ceste-po poznaní ďalej a tým aj nám priášať NÁDEJ.

 3. Obdivuhodna zena je p Dr Pekova, dakujeme za vasu lasku a odvahu. V zahranicnych info sa clovek dozveda aj to, ze clovek ma sluzit ako hostitelsky organizmus pre AI – umelu inteligenciu skrz nano technologiu podanu v MRA vakcine…kde vakciny su svojim zlozenim nano technologiou prostriedkom robotizacie. Inymi slovami su sarze placebo, sarze s vysokou nalozou S-proteinu kde ludia zomreli do par tyzdnov, potom je tu skupina, ktora zomrie do par rokov – rozne rakoviny a disfunkcie vitalnych organov, prebudenie uz vyliecenych ci spiacich chorob v tele, a skupina ktorej bola podana sarza s nano robotmi…tie boli viditelne v krvi ockovanych – v usa ale aj v inych statoch ako Nemecko atd robili Vedci, Dr atd vysetria vakcinovanej krvi kde sa nasli nano castice, ktore sa ako roboti skladali, rozkladali, hybali , rozpinali atd ako Scifi ale asi skor realita….

  1. presne tak….museli davať ľudom aj placeba, aby neskôr tvrdili že aha, oni su očkovani a nič im nieje…. je to hrôza čo sa deje a čo sa bude diať….len si držme všetci palce, bojujme a verme že bude dobre