Ak ste volili jednu zo strán koalície, zvolili ste si vojnu – Pavol Lupták

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Na tento svet je aplikovaná subverzia. Cielený rozklad s cieľom získať nejaké územie bez jediného výstrelu. Svet sa po ekonomickej stránke poberá veľmi zlým smerom a nedopadne to dobre. Rozklad je rozložený v čase, takže si ho ľudia ani nevšimnú. Subverzia sa nedá použiť v diktátorských alebo uzavretých štátoch. Rozpad morálky, destabilizácia, kríza a normalizácia sú stupne rozkladu. Jedným z bodov je aj znižovanie úrovne vzdelania a médiá, ktoré robia politiku namiesto informovania. Vlastizrada predajom rodinného striebra to u nás dovŕšila. Máme minimálnu obranyschopnosť. Na záver si ľudia vypýtajú vodcu a vzdajú sa časti slobôd, ľudských práv, len aby bolo čo na tanier.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

3 Comments

  1. Ďakujem pekne za užitočné informácie. Bolo by užitočné aj to, keby si to celé mohli vypočuť aj ľudia, ktorí nemajú predplatené zvtv plus. Škoda, že na youtube ste dali len 14 minút. Nezvážite dať to tam celé? Ako pán Lupták povedal, mali by o tomto ľudia vedieť. Ja som rada, že mám predplatené zvtv plus (však to nie je drahé), ale niektorí si to nepredplatia, lebo to nevedia technicky zvládnuť a potom nevedia dôležité veci.

  2. Opat raz pani moderatorka „nesklamala“…Kladie otazky ako vystrely zo samopalu – polozi prvu a ked sa host nadychne aby odpovedal, tak mu okamzite skoci do reci a kladie dalsiu a dalsiu otazku… Jednoducho ta pani by si zasluzila tak prefackat ako nikto iny… Totalne kazi dojem z kazdej relacie, kam si pozve hosta… Jedna cista katastrofa…