Spoločnosť pod totalitným dozorom – Peter Staněk

Načítavam video...

Učíme sa, že neustále nakupovanie nemusí byť náplňou nášho života. Potrebujeme blízkosť človeka? Vznikne spoločnosť založená na komunikácii, spolupráci a empatii. Rastliny vedia takto fungovať. Chceme užívať a nechceme vlastniť, ani niesť zodpovednosť. Návrat k základom žitia? Ako sa mení náš vzťah k realite.

[/membership]

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

29 Comments

 1. Nuž…, Váš intelekt presahuje moje schopnosti chápania rachotu Vašeho záberu a rozsahu ohlušujúcich informácií. Nehnevajte sa na mňa, ale niekedy mám pocit, že je to číra alibistická exhibícia Vašeho intelektu. Ospravedlňujem sa, že som všetko nepostrehol a málo čomu rozumiem. Nech sa Vám darí.

 2. Ľudia, rozmýšľajte koncepčne a s nadhľadom, preboha!
  Nie ako stádo jednobunkových organizmov s kolektívnym uvažovaním a pamäťou ± 2 týždne !

  Jednoducho logicky : Prevádzka tohto projektu stojí €€€€. Čím viac bude prispievateľov, tým skôr sa nazbiera potrebná suma. Teraz je malo predplatiteľov, treba dať 1,99€ mesačne ( ⇒ ~ zadarmo ). Keď nás budú tisíce, tak bude na aktuálnu prevádzku stačiť napríklad 0,88€ mesačne, ALEBO plaťme 1,99€ a tým pádom výrazne ZVÝŠIME kvalitu a intenzitu produkcie…

  To je jednoduchá úvaha, ktorej zjavne ostatný prispievatelia neboli schopný sami… .

 3. Kupujem si váš časopis Zem a vek, ale nikdy by som si nemyslela, že spoplatníte pozeranie vašich videí. Sklamali ste ma a radím vás už žiaľ medzi tých, ktorí si potrebujú na šírení svojich názorov a myšlienok robiť biznis.

  1. Milá pani Anna na verejno právnu tv prispievate pravidelne každý mesiac. Každý projekt, ktorý má byť objektívny, musí mať zabezpečené financovanie. Pokiaľ budú ludia prispievať, je väčšia miera transparentnosti. Suma dve € na tridsať dní je 0.066€ na den. Stačí, keď denne zjete o jeden rožžok menej ,urobite prospešnú vec pre svoje zdravie a ešte k tomu podporíte dobrý projekt, ktorý otvára ľudom oči.

 4. Som predplatiteľ časopisu ZEM a VEK od jeho počiatku,zároveň vám prispievam mesačne mimimálne 5Eur ,občas 10 Eur,podľa možností,nakolko som dôchodca.Keď chcem sledovať zvTV,tak sú to ďalšie 2 Eurá.Keď vám prestanem prispievať a zaplatím TV ,tak stratíte 3 až8 Eur.Dúfam že to chápete a mali by ste uvolniť sledovanosť automaticky pre prispievateľov.

 5. Vyslechnul jsem si váš monolog. A děkuji. Uvědomuji si, jak moc nás lidstvo včetně celé planety ničí nadnárodní a jiné obludné politicko společenské struktury. Vy ovšem zapomínáte, že tento způsob života nás lidi planety Země vhání ve jménu jakýchsi vizí našich vůdců do válečného, obchodního, konzumního, realitního, úvěrového kořistnění planety Země. Toto šílenství je podporováno výzkumnými ústavy a různými vědátory. My lidstvo provádíme své činy ve jménu světových elit. Ničíme jejich jménem své zdraví, svůj život, své přírodní bohatství. Odlišný názor vždy bude snadným terčem. Tak tito elitáři, aby zachránili co způsobují a dotýká se to i jich, náhle mění vize budoucnosti a místo, aby šli příkladem a přestali lpět na biliónových majetcích ještě nám přiškrtí naše směšné majetečky, zavřou nás do bytových jednotek, naočkují koktejlem jedů. Budou ničit milióny životů jen, aby mohli dále produkovat šílené vize a svůj aristokraticky způsob života. Kážou vodu, ale pijí víno. Viktor Šrámek.

   1. Branislav Lukáč píše:
    6. marca 2021 o 19:37

    Som predplatiteľ časopisu ZEM a VEK od jeho počiatku,zároveň vám prispievam mesačne mimimálne 5Eur ,občas 10 Eur,podľa možností,nakolko som dôchodca.Keď chcem sledovať zvTV,tak sú to ďalšie 2 Eurá.Keď vám prestanem prispievať a zaplatím TV ,tak stratíte 3 až8 Eur.Dúfam že to chápete a mali by ste uvolniť sledovanosť automaticky pre prispievateľov.

 6. Virtuálna realita (vo vzťahu k náhľadu do minulosti a do budúcnosti +/-100rokov) bude založená len na simulácii (kde si teoreticky „admin“ môže pridať čo chce a zmiasť človeka), alebo to bude naviazané na určité informačné pole?

  Ďakujem za cennú prednášku a za projekt zvtv.sk 🙂

 7. Ďakujem, výborné video, teším sa na ďalšie… rád som prispel drobným predplatným, bodaj by nás bolo aspoň toľko či predplatiteľov tlačeného časopisu… Treba nám rozvíriť hladinu stojatých vôd, nech sa posúvame k lepšiemu..

  1. Dobrý deň

   Ďakujeme za Vašu pripomienku.
   Skúste si skontrolovať, či už náhodou nemáte zvtv plus v košíku pridané.

   V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.

   Ďakujeme za Vašu podporu a prajeme pekný deň.

   Tím zvtv