Propaganda má vážne problémy – Tibor Eliot Rostas

Sledovanie tohto videa vyžaduje bezplatnú registráciu

Registrujte sa na zvtv
REGISTROVAŤ SA


Máte už používateľské konto na zvtv? Prihláste sa a sledujte video

PRIHLÁSIŤ SA

Prima news CNN priniesla fakty, že podľa CDC mutácia Omicron postihuje prevažne plne zaočkovaných, ŠÚKL uvádza až 9400 hlásení nežiadúcich účinkov, z toho 1200 závažných. Za spochybňovanie propagandy pandemickej doktríny sa však navrhujú tresty odňatia slobody na 10 rokov.
ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Pridajte komentár

3 Komentárov

  1. Ano, sú aj iné možnosti. Jedna z nich je ignorovať celé to divadlo, čo na nás hrajú a správať sa normálne, tak ako pred „pandémiou“, nezatvárať prevádzky, nikoho nekontrolovať, nechodiť na testy, žiť život podľa svojich pravidiel /nie ich/, lekári by konečne mali začať liečiť ludí v mene Hypokratovej prísahy……. to si však vyžaduje veľké uvedomenie ludí a odhodlanosť priniesť aj nejaké obete, nielen sadieť na zadku a čakať, že veď to niekto za mňa vyrieši. Bohužiaľ takýchto ludí je dnes málo /prevážne pamätníkov 50+/, práve tých sa potrebujú čo najskôr zbaviť cez smrtiace „akcíny“….
    No a tá druhá možnosť je už len dobre pripravené, ozbrojené povstanie, prevrat, či puč /ale nie metodou „s bubnom na zajace“ ako to robia všetci, čo sa znovu chcú dostať ku korytám /hoci už prázdnym-vykuchaným/ ………..MOR HO !!!