Propaganda má vážne problémy – Tibor Eliot Rostas

Sledovanie tohto videa vyžaduje bezplatnú registráciu

Registrujte sa na zvtv
REGISTROVAŤ SA


Máte už používateľské konto na zvtv? Prihláste sa a sledujte video

PRIHLÁSIŤ SA

You do not have access to this post. Prima news CNN priniesla fakty, že podľa CDC mutácia Omicron postihuje prevažne plne zaočkovaných, ŠÚKL uvádza až 9400 hlásení nežiadúcich účinkov, z toho 1200 závažných. Za spochybňovanie propagandy pandemickej doktríny sa však navrhujú tresty odňatia slobody na 10 rokov.
ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

3 Comments

  1. Ano, sú aj iné možnosti. Jedna z nich je ignorovať celé to divadlo, čo na nás hrajú a správať sa normálne, tak ako pred „pandémiou“, nezatvárať prevádzky, nikoho nekontrolovať, nechodiť na testy, žiť život podľa svojich pravidiel /nie ich/, lekári by konečne mali začať liečiť ludí v mene Hypokratovej prísahy……. to si však vyžaduje veľké uvedomenie ludí a odhodlanosť priniesť aj nejaké obete, nielen sadieť na zadku a čakať, že veď to niekto za mňa vyrieši. Bohužiaľ takýchto ludí je dnes málo /prevážne pamätníkov 50+/, práve tých sa potrebujú čo najskôr zbaviť cez smrtiace „akcíny“….
    No a tá druhá možnosť je už len dobre pripravené, ozbrojené povstanie, prevrat, či puč /ale nie metodou „s bubnom na zajace“ ako to robia všetci, čo sa znovu chcú dostať ku korytám /hoci už prázdnym-vykuchaným/ ………..MOR HO !!!