Podľa dohovoru OSN sme vystavení mučeniu

Načítavam video...

Toto je jeden z krutých príbehov tyranie, je o konkrétnom človeku a jeho dňoch, v ktorých mu bolo nemilosrdne odopreté to najcennejšie: cítiť lásku blížnych.

My nie sme len rodné číslo na preukaze zdravotnej poisťovne. Sme ľudské bytosti – napriek tomu mnohí umierajú bez prítomnosti najbližších. Podľa článku 1 Dohovoru OSN sa pod pojmom „mučenie“ okrem iného rozumie akýkoľvek čin, pri ktorom je osobe úmyselne spôsobená silná bolesť alebo utrpenie, či už fyzické alebo psychické. Mučením je podľa dohovoru OSN zastrašovanie človeka alebo nátlak na neho.

Koľkým z vašich blízkych bola odopretá základná zdravotná starostlivosť? Koľkí z vašich blízkych ležia v uzavretých nemocniciach bez vašej prítomnosti a lásky – ktorá lieči zo všetkého najviac? To, čo sa dnes deje, je naplnením priam apokalyptických predpovedí, kedy sa v jednom čase spojili všetky útoky na ľudskú prirodzenosť, identitu, dôstojnosť a duchovnú podstatu. Tento zápas za Človeka vedieme v mene Stvoriteľa a preto v ňom nemôžeme byť porazení.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

5 Comments

  1. Kým nezažiješ, nepochopíš, v novembri mi zomrela krstná, zobrala ju sanitka a nikto ju viac nevidel ani nepočul, bez telefónu a nás k nej nepustili….zomrela sama medzi cudzími ľuďmi, vrátila sa v čiernom vreci…..toto je krutosť najvyššieho stupňa…a na pohrebe nemôżeš blízkych ani objať….

 1. spoutej si ruce
  zakryj zrak
  zacpi ústa
  í sluch
  stůj a pověs se za pevný provaz mlčení
  studna slov je hluboká
  za slůvkem slůvko na zem odkapává
  co slůvko je kamen
  co slůvko je zrada
  co slůvko je smrtelné znamení