Hyeny – Tibor Eliot Rostas

Načítavam video...

* Udávanie ako kolektívny hyenizmus
* To, že dnes rúška vymieňajú respirátory potvrdzuje, že rúška po celý čas neboli spôsobilé dostatočne chrániť pred vírusom
* Slovensko je posadnuté testovaním: týždenne sa pretestuje 40% občanov, v Čechách len 6 %, Maďarsku 2 % obyvatelstva, Nemci testuju 1,4 % a Poliaci 1 % obyvateľstva za týždeň.
* Izrael k 8. marcu 2021 zaočkoval 80% svojej dospelej populácie a pre tú otvárajú služby a obchody, pre zvyšok sú nedostupné.
* Farmaceutické spoločnosti platia najvyššie pokuty v objeme miliárd dolárov za podvody ohľadne vedľajších účinkov vakcín a liekov.
* V prvom štvrťroku 2020 zomrelo na COVID na celom svete 20 000 ľudí, zatiaľ čo v tom istom čase sa vykonalo 9 miliónov interrupcií.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

6 Comments

 1. Dobrý deň, tiež by ma zaujímalo čo sa robí potom s použitými testami, je to vlastne materiál s DNA dokonca s osobnými údajmi a telefónnym číslom , nie je to iba čistá objednávka od farmakofiriem na prispôsobovanie „vírusov“ pre špecifické obyvateľstvo danej krajiny a obyvateľstva ?
  V tejto prekvapivej dobe sa všetky otázky označujú za konšpirácie , ale verím že postupom času sa dozvieme pravdu … len toho času nie je dosť

  1. NIE OMYL !!!
   Testuje sa pre to, že :
   1.) Tučný biznis pre všetky tie prasce vo vláde aj v parlamente !
   2.) Roznášanie „niečoho“ prostredníctvom testov. TÝM BUDE STÁLE STÚPAŤ NAKZENOSŤ A ICH ÚCHYLNÉ TESTOVANIE BUDE STÁLE DOKOLA !
   3.) A toto je najhoršie ! Sami sa tam postavíme ako dementi bez vlastného mozgu. Nadávajú a nechápu, že to môžme zastaviť iba my sami. Tým že to prestaneme plniť !!!
   3.)