Demokracia – ilúzia udržujúca systém – Tibor Eliot Rostas

Sledovanie tohto videa vyžaduje bezplatnú registráciu

Registrujte sa na zvtv
REGISTROVAŤ SA


Máte už používateľské konto na zvtv? Prihláste sa a sledujte video

PRIHLÁSIŤ SA

You do not have access to this post.

MIMORIADNE UPOZORNENIE:

Milí priatelia, zvážte možnosť predplatiť si mesačník Zem&Vek, nakoľko je veľmi pravdepodobné, že čoskoro ho nenájdete ani v novinových stánkoch, kde bude definitívne zakázaný.

Február – december 2022
https://www.zemavek-eshop.sk/produkt/predplatne-2022-zemvek-februar-december/

Marec – december 2022
https://www.zemavek-eshop.sk/produkt/predplatne-2022-zemvek-marec-december/

***
Doba neofašizmu míľovými krokmi rúca všetky naše slobody a istoty, o ktoré sme sa kedysi mohli opierať a veľká časť veľmi jednoduchých ľudí veľmi jednoducho naletela na to, že všetko kántrenie ich životných podmienok je v mene ich dobra. Žiadna demokracia nikdy neexistovala, ilúziou o nej sa aj dnes zastiera skutočnosť, že celú spoločnosť riadia think tanky podobné tomu v Davose a CFR, dosadzajúce svojich nominantov na všetky kľúčové pozície riadenia a kontroly.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

5 Comments

 1. Žiaľ nepredplatím si, neverím vám po zlej skúsenosti, keď ste začínali, a spätne som si u vás objednal prvé číslo časopisu, ktoré mi nikdy nedošlo okrem faktúry na e-mail o vybavení. Vždy keď som zvažoval si časopis predplatiť, napadla mi táto zlá skúsenosť, a radšej som ostal pri kupovaní v trafike.

  1. Stalo sa mi asi tri krát za roky 7 rokov že my januárové číslo neprišlo. Avšak bola to mojim pričinením, nakoľko som predplatné zaplatil koncom decembra, a možno aj v polovici. A keďže januárové číslo sa posiela tiež v podobnom termíne, môže dôjsť k prehliadnutiu platby. No chutil som do ruky telefón, zavolal alebo poslal sms, opísal daný problém a januárové číslo my bolo vždy doposlane. Takže žiadny problém. Zem a vek si váži svojich predplatiteľov a teda čitateľov.
   Pozdravujem a želám všetko dobré.

 2. Slovensko, tak mi to už dlhšie pripadá, sa kruhy, čo ho v r. 1918 poskladali, rozhodli rozobrať.
  Neosvedčili sme sa… ten rozklad nechali na túto vládu diletantov a nehľadia na trpké následky pre občanov.
  Zodpovedné sú v š e t k y ponovembrové vlády, každá z nich vytiahla nejakú tú tehličku z našej suverenity a niečím nabúrala zákonnosť, každá nás posunula bližšie k nášmu koncu. Súčasná
  reprezentácia, ktorú nám vybrali a ktorej prehliadajú všetky prešľapy, ako tej banderovskej na Ukrajine, si len preto trúfa na všetky podrazy a porušovania zákonov, lebo cíti túto podporu a tak pokračuje v skazonosnom diele.
  Všetci, čo sú na predaj, politici aj médiá za judášsky groš zrádzajú Slovensko. To je častá výčitka aj do radov inteligencie. Nestojí za občanom, háji len svoje vlastné záujmy. Preto nie je schopná sa zjednotiť za nejakú spoločnú vec. Každý chce hrať len za seba a pre seba…
  Ideály a tvrdú prácu v prospech národa sme nahradili elimináciou všetkého národného a na trón sme posadili hrabivosť a aroganciu, odetú v háve tuposti.
  Výsledok je tak vopred daný. Som v tejto veci pesimista.

  1. Nikto nevyjde zo svojho komfortu, mladý človek vôbec. Tomu stačí mobil Facebook a šlahnuť si. Až keď sa bude báť o svoj život ale to bude neskoro. To už budú vládnuť ešte silnejší ale to už budú vrahovia nasilnici lebo už nebude nič len anarchia, veď ten kto zvolil túto poslednú bandu uvažuje ako zmizne ďalej na západ. Nerozumiem jednej veci čo získa rusko tým čo robí? Jedine ak vsadili všetko na jednu kartu a keď nedosiahnu cieľ ukončia všetkým trápenie. Armagedon