Demokracia – ilúzia udržujúca systém – Tibor Eliot Rostas

Sledovanie tohto videa vyžaduje bezplatnú registráciu

Registrujte sa na zvtv
REGISTROVAŤ SA


Máte už používateľské konto na zvtv? Prihláste sa a sledujte video

PRIHLÁSIŤ SA

You do not have access to this post.

MIMORIADNE UPOZORNENIE:

Milí priatelia, zvážte možnosť predplatiť si mesačník Zem&Vek, nakoľko je veľmi pravdepodobné, že čoskoro ho nenájdete ani v novinových stánkoch, kde bude definitívne zakázaný.

Február – december 2022
https://www.zemavek-eshop.sk/produkt/predplatne-2022-zemvek-februar-december/

Marec – december 2022
https://www.zemavek-eshop.sk/produkt/predplatne-2022-zemvek-marec-december/

***
Doba neofašizmu míľovými krokmi rúca všetky naše slobody a istoty, o ktoré sme sa kedysi mohli opierať a veľká časť veľmi jednoduchých ľudí veľmi jednoducho naletela na to, že všetko kántrenie ich životných podmienok je v mene ich dobra. Žiadna demokracia nikdy neexistovala, ilúziou o nej sa aj dnes zastiera skutočnosť, že celú spoločnosť riadia think tanky podobné tomu v Davose a CFR, dosadzajúce svojich nominantov na všetky kľúčové pozície riadenia a kontroly.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Pridajte komentár

6 Komentárov

 1. Žiaľ nepredplatím si, neverím vám po zlej skúsenosti, keď ste začínali, a spätne som si u vás objednal prvé číslo časopisu, ktoré mi nikdy nedošlo okrem faktúry na e-mail o vybavení. Vždy keď som zvažoval si časopis predplatiť, napadla mi táto zlá skúsenosť, a radšej som ostal pri kupovaní v trafike.

  1. Stalo sa mi asi tri krát za roky 7 rokov že my januárové číslo neprišlo. Avšak bola to mojim pričinením, nakoľko som predplatné zaplatil koncom decembra, a možno aj v polovici. A keďže januárové číslo sa posiela tiež v podobnom termíne, môže dôjsť k prehliadnutiu platby. No chutil som do ruky telefón, zavolal alebo poslal sms, opísal daný problém a januárové číslo my bolo vždy doposlane. Takže žiadny problém. Zem a vek si váži svojich predplatiteľov a teda čitateľov.
   Pozdravujem a želám všetko dobré.

 2. Slovensko, tak mi to už dlhšie pripadá, sa kruhy, čo ho v r. 1918 poskladali, rozhodli rozobrať.
  Neosvedčili sme sa… ten rozklad nechali na túto vládu diletantov a nehľadia na trpké následky pre občanov.
  Zodpovedné sú v š e t k y ponovembrové vlády, každá z nich vytiahla nejakú tú tehličku z našej suverenity a niečím nabúrala zákonnosť, každá nás posunula bližšie k nášmu koncu. Súčasná
  reprezentácia, ktorú nám vybrali a ktorej prehliadajú všetky prešľapy, ako tej banderovskej na Ukrajine, si len preto trúfa na všetky podrazy a porušovania zákonov, lebo cíti túto podporu a tak pokračuje v skazonosnom diele.
  Všetci, čo sú na predaj, politici aj médiá za judášsky groš zrádzajú Slovensko. To je častá výčitka aj do radov inteligencie. Nestojí za občanom, háji len svoje vlastné záujmy. Preto nie je schopná sa zjednotiť za nejakú spoločnú vec. Každý chce hrať len za seba a pre seba…
  Ideály a tvrdú prácu v prospech národa sme nahradili elimináciou všetkého národného a na trón sme posadili hrabivosť a aroganciu, odetú v háve tuposti.
  Výsledok je tak vopred daný. Som v tejto veci pesimista.

  1. dobry den. ja len strucne. je vela systemov z ktorych sa da spravit vyber toho najlepsieho, co funguje hlavne PRE SLOVENSKU MAJORITU, ktora musi byt na Slovensku vzdy na prvom mieste. Nieje to tak preto, lebo o nas, tiez bez nas rozhoduju INÍ. cudzi vplyv (EU,Soros,USA……), Havel zrusil trest najvyssi, takze si CUDZOU MOCOU dosadení politici (so silnou medialnou podporou hlavno-prudovych medii / mainstream, ktore su neslovenske a casto protislovenske) robia co chcu, odsuhlasia si co im ich pani zvonka nariadia (samozrejme bez referendiev, ktore potieraju – inak by nepreslo)… vsetko zle. nemaju trestno-pravnu zodpovednost, nicoho sa neboja, lebo ich za protislovenske zlociny nik netresta. maju podchytenych sudcov, pravnikov, ozbr.zlozky…
   po vzore Hitlera. Taky bordel, aky je na Slovensku dnes, tu este nikdy nebol (ani za Ceskoslovenska, Rakusko-Uhorska, Velkej Moravy…). Nikdy. Vo vlade plno zradcov, zlodejov, polit.vekslakov, sasov, rozmyslajucich penazenkou a sluziacich cudzej moci a svojim kontam proti slovenskym zaujmom, slovenskym obcanom a Slovensku ako takemu. Ako z tejto mizerie von?? Zlocinci by sa mali trestat na vsetkych urovniach, teda aj smerom hore, aby sa dalsi protislovenski politici bez cti, moralky, nachylni na korupciu a bezocive klamstva zlakli a odisli z politiky skor, nez ich zatknu … inak tu poriadok nikdy nebude. funkcia politik musi byt na Slovensku vzdy navysost iba poslanim a sluzbou slovenskym obcanom ! kedysi tak bolo. dnes o nas bez nas rozhoduju iba zlocinci sluziaci cezpolnym nadnarodnym zlocincom vyssie nad nimi. vsetky cudzie neslovenske-protislovenske manipulujuce, zavadzajuce a oblbujuce media hlavneho prudu (mainstream) by mali byt zo Slovenska vyhostene, lebo nam oblbuju a manipuluju na svoj obraz cele masy prostych naivnych ludi a vytvaraju chos v ktorom sa cezpolnym dobyvatelom dobre vladne.
   vlastizradnym politickym babkam na spagatikoch cudzej moci nutno prestrihnut pupocnu snuru od tejto chdzej moci. prave mladi by mali pochopit, ze je tu tendencia zvonku vyrobit z nich novodobych otrokov a nieco s tymto neduhom spravit. takto nejak to vidi coraz viac ludi a to je fajn. nemali by dovolit, aby kleslo Slovensko na uplne dno. ekonomicky nas uz rozbili. americania by z nas spravili najradsej ich vojenske zakladne. stavame sa pre nich na Slovensku neziaduci. maju vacsie prava ako my. prepacte, trosku som sa rozpisala. zelam vsetko dobre!

   1. Nikto nevyjde zo svojho komfortu, mladý človek vôbec. Tomu stačí mobil Facebook a šlahnuť si. Až keď sa bude báť o svoj život ale to bude neskoro. To už budú vládnuť ešte silnejší ale to už budú vrahovia nasilnici lebo už nebude nič len anarchia, veď ten kto zvolil túto poslednú bandu uvažuje ako zmizne ďalej na západ. Nerozumiem jednej veci čo získa rusko tým čo robí? Jedine ak vsadili všetko na jednu kartu a keď nedosiahnu cieľ ukončia všetkým trápenie. Armagedon