Zodpovednosť pred ostatnými Slovanmi nezradíme!!! – Pavol Peter Kysucký

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

P.P. Kysucký je autorom 11 kníh, sústreďujúcich sa na filozofiu a psychológiu Slovanov a tiež pochopenie aký je nekonečný rozdiel medzi Západnou a Slovanskou civilizáciou!Citácia: „Všade na internete všetci nadávajú na všetko, ale nevidia riešenia! A riešenia problémov vychádzajú práve z filozofie a psychológie "Civilizácii" a v konečnom dôsledku sú aj tak vždy odrazom minulosti.... My Slováci tvrdíme, že jediné správne a pravdivé riešenia existencie ľudstva na Zemi budú vychádzať z myslenia a filozofie "Slovanskej civilizácie" A my Slováci sme v minulosti boli a aj už v blízkej budúcnosti budeme, tvorcovia tejto "Slovanskej civilizácie"!! My Slováci máme exkluzívne "duchovné" postavenie medzi všetkými Slovanmi!! A my túto našu duchovnú zodpovednosť pred ostatnými Slovanmi nezradíme!!! Mor ho!“ Najzaujímavejšie posledné knihy: - Obroda Slovanov - Demokracia je totálny nezmysel - Slobodná tržná ekonomika je katastrofa - Svetová vojna v r. 2025- Záhady ľudstva, Zeme a vesmíru - Ale najdôležitejšia kniha je „Obroda kresťanského náboženstva Slovenov“

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

2 Comments

  1. Pan Kysucky v tom ma pekny chaos. Vyzera ze ma vela informacii ale chybaju mu dolezite slucky ktore by tie jeho informacie davali dohromady.
    Ked povedal ze Jezis bol Slovak/Slovan, tak v podstate zabil svoju karieru. Jezis neexistuje!!! Jezis = Slnko = syn boha. V anglictine to dava vacsi zmysel Jesus = sun(son) of God = Syn Boha. Vsetko co nas ucia o Jezisovi su ciste informacie o slnku. Existuje na to aj dokumentarny film kde to vsetko rozoberaju do podrobna a bohuzial pre vsetkych veriacich to dava neskutocny zmysel, ale to je na druhu debatu.