Ne-zá-kon-nosť! Nemáš rúško? Nemáš test? Nemožno ťa stíhať – Štefan Harabin

Načítavam video...

Osemkrát ma hľadali. Nikto ma nechcel vypátrať. Nad zákon – i ústavný – u nás stále platí Európsky dohovor o ľudských právach. Vakcína je sloboda? Všetko je postavené na nepráve. Právne vedomie bežných ľudí sa zámerne likviduje – preto je právo takmer nevymožiteľné.

 

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

6 Comments

  1. „Nemáš test? Nemožno ťa stíhať“
    – pekné tvrdenie. Lenže v štáte, v ktorom politici kašlú na Ústavu – v takom človeka môžu stíhať, lebo majú políciu aj súdy pod sebou.
    Pan Harabin by mal presne popísať, AKO SA MôŽE človek brániť pred zločineckou vládou.

  2. strašné, pani Vincoureková je vhodná do „smotánky“, ale nie na moderovanie politických a vážnych udalostí. Skáče do reči, nikto nie je zvedavý na jej názor, ale na názor hosťa. Už som to písala a stále rovnako. Do tretice vydržím a potom Arrivederci zvtv.

    1. …úplne súhlasím.. mne to dementné skákanie do reči takisto vadí. Písal som aj priamo mailom do televizie, nech s pani moderátorkou niečo robia, lebo jej „moderovanie“ sa nedá vydržať…. po nejakých 2 či 3 dňoch mi odpísali čosi v takom duchu (parafrázujem) že ak sa im bude chcieť, tak s tým niečo spravia.. Ja počkám s podporou ZVTV mesiac dva.. A ak sa nezmení prístup pani moderátorky, tak zvážim či pribudne dosť iných videí, ktoré by som si pozrel…. Ale jednoznačne za mňa platí, že rozčuľovať sa nad prejavom pani Vincourekovej mi nestojí za to ani zadarmo, nieto aby som za to ešte aj platil……….

    1. Som rad, ze nie som jediny, kto si vsimol, ze pani moderatorka jednostaj skace ludom do reci, nenecha ich odpovedat, dokoncuje za hosti vety, … Pisem to pod kazde video, pisal som mail aj do ZVTV nech si to laskavo uvedomia a zjednaju napravu… Zatial sa zda, ze im je to vsetkym ukradnute.. Nuz nateraz som pozastavil svoje predplatne, nevidim dovod financne podporovat projekt, ktory kasle na to co si platiaci divak mysli………