Spojenie Slovanov by bol veľký problém pre Západ – Milan Uhrík

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Systematicky nás potrebujú rozdeľovať. Už aj V4 je pre nich nebezpečná, tak ju prisluhovači ničia. Europarlament je predražený cirkus Je odtrhnutý od svojich voličov, svojimi rozhodnutiami často škodí. Pravda je, že vplyv konzervatívcov je v progresívnej a liberálnej presile nulový. Riešenie existuje. Rovnako je to v slovenskej politike. Spájanie sa dá robiť, ak menší vstúpi k väčšiemu, ale tu chcú byť všetci predsedovia a ešte je možnosť, že mnohí sú platení za rozdeľovanie, ergo odoberanie voličov. Na Ukrajine vládne korupčný systém aj za Zelenského. Na vojnu dvoch slovanských národov všetci doplácame, iba Amerika sa smeje. Je to tragédia. Západ rastie omnoho pomalšie než Východ a to je príčina zámerného rozdúchavania konfliktov. Všetko sa vedie do extrému, ambície aktivistov bez zodpovednosti nás ženú do priepasti. Odborníci nemajú šancu. Brusel si uzurpuje čoraz viac kompetencií. Od voličov záleží, či tu bude proslovenská vláda. Ak stratíme suverenitu, už sa bude dať ťažko ju vrátiť. Šanca na zmenu tu ešte je, len frustrovaný volič sa musí spamätať a ísť k voľbám.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

2 Comments

 1. So záujmom som si Vás vypočula.
  Politika – jedna katastrófa. Výsmech poctivým, čestným ľuďom. Jednu zásadnú výhradu mám proti Vám -p.Uhrík. Sklamali ste ma tým, že ste odišli od p.Kotlebu. Áno, to že ste sa vyšplhal vďaka nemu, je nepopierateľný fakt. Pokladám to za zradu!

  1. Milá pani ,Kotleba nie je politik.
   Politik nemôže byť ako slon v porceláne. Svojími excesmi, detinskou hrou na vojakov(kanady, mundúr) sa len zosmiešnil. Archaizmom „Za boha za národ“ mohol osloviť max. dôchodcov, hejslovákov a fans.
   Naozaj seriozna proslovenská politika je sebaobetovanie, strádanie a perzekúcie.V politike sa nedá ísť s bubnom na zajace!
   Politika je umením možného, najmä ak sme malý národ, kde je mnoho kozmopolitov, nelojálnych a všetko cudzie je lepšie! A ak moc majú práve takýto, tak môžeme prísť o štát!?